Vācu pensionārs cilpo zaķa tērpā

Kāds vācu pensionāru pāris ir tik lieli svētku fani, ka uz viņu izdekorēto māju brauc skatīties pat ģimenes ar bērniem un tūristi.

Bernhards un Mikaēle Nermeriki savu māju uz Ziemassvētkiem un Lieldienām grezno jau astoto gadu.
Šīm Lieldienām par godu Nermeriku namu un tā pagalmu grezno 111 Lieldienu rotājumi un 2222 Lieldienu olas, ziņo aģentūra “Reuters”. Izdekorēšana pensionāriem prasījusi septiņas dienas.
Visu šo nedēļu B. Nermeriks ir pavadījis, zaķa tērpā cilpodams pa mazo pilsētu Kelkeimu netālu no Frankfurtes.
Lieldienu figūras B. Nermeriks darina pats savām rokām. “Naktīs man rodas vislabākās idejas. Dažreiz es pamostos un saku sievai: “Man ir laba ideja!” Viņa parasti atbild, lai ļauju viņai gulēt, ideju liek pierakstīt, lai līdz nākamajam rītam neaizmirstos. Un tā ikreiz rodas kas jauns. Figūras uz šīm Lieldienām tika pārģērbtas – tās no Ziemassvētku vecīšiem un tēliem pārtapa par Lieldienu zaķiem. Mēs dodam tām jaunu imidžu, jaunu ietērpu, tā ietaupot naudu un vietu,” klāsta B. Nermeriks.
“Mūsu atalgojums ir, ja redzam, ka bērnu acis spīd, taču tas viss patīk arī pieaugušajiem. Mēs to darām arī labdarības vārdā. Par to naudu bērnu slimnīcā tiek nopirktas jaukas un derīgas lietas, kuras veselības apdrošināšana neapmaksā,” par paveikto gandarīts ir B. Nermeriks. Astoņu gadu laikā Nermeriki savākuši 22 200 eiro.

Video par B. Nermerika aktivitēm var skatīt šeit .

Pievieno komentāru

Pasaules ziņas