Turpinās ažiotāža ap Madonnas koncertu Varšavā 1

Gaidāmais Madonnas koncerts Varšavā turpina uzkarsēt gaisotni, izsaucot katoļu dusmas un dziedātājas fanu pretreakciju uz viņas pretinieku solījumiem izjaukt popmūzikas karalienes uzstāšanos.

Kā ziņots iepriekš, sestdienas koncerta datums sakrīt ar baznīcas svētkiem - Jaunavas Marijas Debesbraukšanas dienu, izraisot poļu katoļu sašutumu. Vēl jūnija sākumā katoļu biedrība "Unum Principum" lūdza valdību un koncertturnejas organizatorus atcelt koncertu, apsolot, ka pretējā gadījumā biedrības locekļi "apslāpēs" Madonnas uzstāšanos ar skaļu piketu pie Bemovo lidostas. Vēlāk iesaistījās ticības un tautas tradīciju aizsardzības komiteja "Pro Polonia", vēršoties pie Varšavas domes un Polijas prezidenta Leha Kačiņska ar tādu pašu lūgumu, sakot, ka "Madonna specializējas cilvēku reliģisko jūtu aizskaršanā". "Iespējams, viņa ir slēpta sātaniste," preses konferencē sacīja komitejas priekšsēdētājs Marians Brudziņskis.

Nosodījumu par koncerta datuma izvēli izteicis arī Polijas bijušais prezidents Lehs Valensa, norādot, ka šajā dienā nevajadzētu būt nekādām sadursmēm, lai cilvēki mierīgi varētu domāt un lūgt Dievu.

Reaģējot uz katoļu aktivitātēm, Madonnas fani piekāra plakātu ar dziedātājas attēlu Jaunavas Marijas veidolā ar uzrakstu "Keep Rockin Poland" pie Gdaņskas tilta, taču pēc pāris stundām plakāts pazudis.

Plakāta autors, kas dēvē sevi par Fernando, kādā no poļu interneta forumiem norādījis, ka politiķiem drīzāk vajadzētu cīnīties ar bezdarbu, nevis popmūzikas koncertu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vajprats

to veco mau.ku madonnu sen vajadzetu ielikt trakjene. lai tur koncertee

pirms 11 gadiem, 2009.08.15 18:33

Pasaules ziņas