Riteņbraucējs Flaksis izcīna 38. vietu Igaunijas velobrauciena otrajā posmā

Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš no "Rietumu-Delfin" komandas sestdien izcīnīja septīto vietu Igaunijas velobrauciena (UCI kat.2.1) otrajā posmā. Dunalcnieks Andžs Flaksis ierindojās 38. vietā.

Par 150 kilometrus garā posma uzvarētāju kļuva poļu braucējs Andrians Kureks no "CCC Polsat Polkowice" komandas, bet Liepiņš finišu šķērsoja grupā, kas no līdera atpalika par vienu sekundi.

Tikmēr 12. un 16.vietā - divas sekundes aiz līdera - finišu sasniedza attiecīgi lietuvietis Marus Bernatonis un Māris Bogdanovičs no "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" komandas.

Savukārt zemāk ierindojās "Rietumu-Delfin" riteņbraucēji Andris Vosekalns (25.vieta), Andris Smirnovs (27.pozīcija), Armands Bēcis (34.vieta), lietuvietis Edgars Kovaļovs (35.pozīcija), Andžs Flaksis (38.vieta) un igaunis Pēters Prūss (39.pozīcija). Tikmēr Indulis Bekmanis no "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com" vienības finišēja 40.vietā, bet viņa komandas biedri Mārtiņš Savickis un Vitālijs Korņilovs bija attiecīgi 55. un 57.pozīcijā starp 60 finišu sasniegušajiem braucējiem.

No sacensībām tikmēr izstājās Ingus Eislers, Lauris Špillers, Deins Kaņepājs (visi - "Alpha Baltic"/"Unitymarathons.com) un baltkrievs Sergejs Papoks ("Rietumu-Delfin").

Kopvērtējumā vadību saglabājis pirmā posma uzvarētājs rumānis Eduards Mihaels Grosu no "Vini Fantini Nippo" komandas, bet Liepiņš ir trešais, atpaliekot desmit sekundes. Uzreiz aiz viņa ar tādu pašu laika deficītu atrodas arī Smirnovs.

Tikmēr Bernatonis, Bogdanovičs un Vosekalns ir attiecīgi 17., 18. un 22.vietā, līderim zaudējot 16 sekundes. Bēcis ir 35.vietā (+0:30), kamēr Kovaļovs uzreiz aiz viņa (+0:50), bet Flaksim 39.pozīcija (+0:58) un Bekmanim 40. (+1:04). Prūss kopvērtējumā atrodas 48.vietā (+2:23), kamēr Savickis ieņem 55.pozīciju (+12:02), savukārt Korņilovs ir 57.vietā (+16:01).

Igaunijas velobrauciena uzvarētājs tiks noteikts trīs posmos, bet sacensības noslēgsies svētdien.

Pievieno komentāru

Pasaules ziņas