Lietuvieši Palangas vietā izvēlas Latvijas jūrmalu

Viens no Lietuvas lielākajiem interneta portāliem alfa.lt publicējis plašu rakstu, kurā secināts, ka atpūtas iespējas Latvijas jūrmalā, Rīgas jūras līča rietumu piekrastē, lietuviešiem kļuvušas vilinošākas, nekā pašmāju kūrortpilsētā Palangā.

Publikācijā norādīts, ka Latvijas viesu namu saimnieki ir daudz viesmīlīgāki nekā viņu Lietuvas kolēģi, mājvietās esot daudz domāts arī par ģimenēm ar bērniem, bet pašas naktsmītnes esot lētākas un kvalitatīvākas. Tāpat Latvijas priekšrocība, pēc alfa.lt apskatnieka domām, ir civilizācijas daudz mazāk skartais jūras krasts un izdoma, iekārtojot naktsmītnes.

Publikācijā norādīts, ka Lietuvas kūrorta galvenais trūkums ir augstās cenas sezonas un dažādu pasākumu laikā, kamdēļ pat par zemas kvalitātes naktsmītni nākas maksāt tikpat, cik par numuru ērtā viesu namā Latvijā. Latvijā cenu kāpums esot mazāks, tādēļ arī daudzi lietuvieši izvēlas Palangai blakus esošo Latvijas jūrmalu.

Noslēgumā piebilsts, ka portāla žurnālistam nereti likušas vilties augstās, ēdienu kvalitātei neatbilstošās cenas piejūras kafejnīcās.

Pievieno komentāru

Pasaules ziņas