Bin Ladens ir nogalināts

Pasaulē meklētākais terorists, terorisma tīkla Al Qaeda līderis Osama bin Ladens ir nogalināts ASV veiktajā operācijā Pakistānā un viņa ķermenis ir identificēts. Tā uzrunā televīzijā paziņoja ASV prezidents Baraks Obama.

Bin Ladens nogalināts Pakistānas galvaspilsētas Islāmabadas apkaimē, viņa mirstīgās atliekas ir ASV rīcībā. Bin Ladena atrašana noritējusi ļoti slepenā sauszemes operācijā, sacīja Obama.

"Taisnīgums ir panākts," Obama teica dramatiskā, vēlā vakara runā televīzijā no Baltā nama, paziņojot par bin Ladena nāvi.

ASV prezidents sacīja, ka ASV spēki vadījuši ļoti slepenu operāciju, lai nogalinātu bin Ladenu. Bruņotā uzbrukumā neviens no amerikāņu karavīriem nav nogalināts, turklāt viņi esot parūpējušies par to, lai neciestu arī neviens no civiliedzīvotājiem, teica Obama.

"ASV ir veikusi operāciju, lai nogalinātu bin Ladenu, Al Qaeda līderi un teroristu, kurš ir atbildīgs par tūkstošiem vīriešu, sieviešu un bērnu slepkavībām," sacīja Obama.

Bin Ladens kļuva par pasaulē visvairāk meklēto teroristu pēc tam, kad 2001.gada 11.septembrī notikušajos terora aktos tika sagrauti Pasaules Tirdzniecības centra torņi.

Pievieno komentāru

Pasaules ziņas