Vasaras iespējas Tējas istabā

Lēni un pamazām arī Tējas istabā ir sākusies vasara. Tā svinīgi ar bērnu izlaidumiem, jaunām kleitām un rotām. Ar pārliecību, ka Tējas istaba arī tavos svētkos varēs gan izgreznot pašu gaviļnieci ar jauniem aksesuāriem un rotas lietām, gan skaisti izrotāt svētku vietu, izgatavot  ielūgumus, apgleznot glāzes. Uzšūt aubi un priekšautiņu līgavas mičošanai vai izgatavot konfekšu pušķi no jubilāra mīļākajām končām.

Pie mums Tējas istabā ir iespēja sarīkot tematiskus pasākumus, pirmskāzu ballīti, īpašas dzimšanas dienas svinības, esot kopā ar saviem mīļajiem, radīt ko īpašu un paliekošu, piemēram, izgatavot ziepes vai sveces, apgleznot zīdu, dekupāžas tehnikā izgatavot kāzām noderīgas lietas - plīvura glabāšanas lādīti, paplāti šampanieša glāzēm, spoguli, oriģinālu noformējumu vīna pudelēm, glāzēm, izgtavot ziedus no organzas. Sazināsimies pa tālr.29222684 un rīkosim svētkus kopā!

30. jūnijā plkst. 12:00 atklāsim izstādi-skati "UZDRĪKSTĒŠANĀS", kur savu gada veikumu rādīs Tējas istabas gleznotāju studijas dalībnieki. Atnāciet apskatīties, ka to var un tas sanāk, un uzdrīkstieties arī Jūs.

Sadarbībā ar NLP centru no 5. jūlija (8 nodarbības pirmdienu un ceturtdienu vakaros), plkst. 18.00 – 21.00. notiks pašapziņas treniņi "Spēks ir Tevī!".

Semināra mērķis:

- attīstīt augstu pašvērtējumu, kas saskan ar iekšējo pārliecību;
- pilnveidot pašapziņu un saglabāt savu personību situācijās, kad daudzi vēlas ietekmēt mūsu dzīvi pēc sava prāta;
- pilnveidot pozitīvu dzīves redzējumu;
- gūt pārliecību par savu izvēli un darbībām!

Arī vasarā pie mums notiek radošās darbnīcas DEKUPĀŽA, ZĪDA APGLEZNOŠANA. Sestdienās turpināsim GLEZNOT un nāciet mācīties ŠŪT.

Neaizmirsti iepirkties Tējas istabas veikaliņā, kurš lēnām pāriet vasaras režīmā un nestrādās sestdienās, bet darba dienās esat mīļi gaidīti no 11:00 -18:00.

Jauku, interesantu un, protams, radošu vasaru Jums vēl Tējas istaba. Par visu, kas pie mums notiek varat interesēties mājaslapā www.tejasistaba.lv.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti