Vasara noslēgsies ar BIG FISH ielu basketbola turnīru

Šajā nedēļas nogalē, 1. septembrī, notiks jaunā tirdzniecības kompleksa- dzīvesstila noliktavas Big Fish atvēršanas svētki un šī pasākuma ietvaros, turpat blakus stāvlaukumā, tiks organizēts arī ielu basketbola turnīrs. Sākums pulksten 12:00.

BIG FISH ielu basketbola turnīrs norisināsies trijās vecuma grupās: U18 jauniešiem, U99 vīriešiem un MIX grupā, kuras vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām, jo komandā ir jābūt arī vismaz vienai daiļā dzimuma pārstāvei.

Dalība sacensībās ir bezmaksas un katras grupas laureātiem būs iespējams tikt pie vērtīgām balvām, kuras būs sarūpējis jaunais tirdzniecības centrs. Domājams, ka tas varētu interesēt ikvienu dalībnieku, turklāt šīs sacensībās būs pēdējā iespēja pirms skolas gaitas uzsākšanas un rudens iestāšanās vēl nedaudz pasportot svaigā gaisā.

Pieteikšanās būs iespējama pasākuma norises vietā no pulksten 10:30 līdz 11:30, vai arī savlaicīgi piesakoties pa e-pastu martins@loc.lv. Savukārt, sacensības sāksies pulksten 12:00 un plānots, ka pēc pulksten 15:00 notiks apbalvošanas ceremonija.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti