Šovasar projektu "Ielu muzikants" atklāj "Visa laba Jāņu zāle" laikā

Jau rīt, 22. jūnijā, pulksten 10.03, tiks atklāta projekta “Ielu muzikants” otrā sezona! Šajā vasarā brīvā muzicēšana sāksies ļoti īpašā, atklātā un dažādām niansēm bagātā vietā - “Liepājas Pētertirgū”, kur piektdien visas dienas garumā notiks Līgo tirdziņš “Visa laba Jāņu zāle”, kas nozīmē būs ne tikai lustes, bet arī papilnam dažādu labumu - krāšņu un smeķīgu.

Tieši tāpat kā pērn, arī šogad “Ielu muzikants” ir un būs par draugiem, domubiedriem, kopābūšanu, spēlēšanu, dziedāšanu un piedalīšanos, neatkarīgi no meistarības, dzimuma, rases, reliģiskās pārliecības vai pat politiskajiem uzskatiem.

“Mums ļoti, ļoti patika tas viss, kas saistībā ar muzicēšanu ielās, parkos un laukumos notika pagājušajā vasarā. Visvairāk tāpēc, ka lielā mērā  tam nebija nekādas īpašas jēgas, striktu mērķu un sasniedzamu rezultātu,” stāsta projekta mākslinieciskais autors Emīls Dreiblats. “Tāpat rīkosimies arī šogad. Godīgi sakot, maz interesē gala rezultāts, svarīgāka šķiet pati došanās ceļā, spēlēšana un dziedāšana tiem, kuri tobrīd un tajā vietā sameklēs dažus mirkļus brīva laika, lai ļautos notiekošajam.”

Šīs vasaras pirmajā “Ielu muzikanta” notikumā “Liepājas Pētertirgū” ar ģitārām, skaņām balsīm un kaudzi dziesmu klāt būs grupas “Willow Farm” dalībnieki Emīls Dreiblats un Aleksandrs Krasavins, kā arī divas burvīgas dāmas - allaž kolorītā un dzīvespriecīgā Zanda Štrausa, kā arī ne kripatu mazāk šarmantā, miljons dažādāko dziesmu zinātāja, ļoti bieži par dzejā rakstītā vārda pavēlnieci sauktā, Maija Kalniņa.

Precīzi tāpat kā pirms gada, arī šogad projekts “Ielu muzikants” saka lielu paldies Liepājas Kultūras pārvaldei, kuras ārēs ielu muzikanti arī šogad rada dzirdīgas ausis un ļoti praktiskas dabas atbalstu.

Arī šajā vasarā “Ielu muzikanta” pirmais notikums “Liepājas Pētertirgū” ne tuvumā nebūs pēdējais.

“Šobrīd gluži droši ir zināms, ka jūlija sākumā kaut kur Jūrmalas parkā riskēsim ielu mūzikantu kultūru popularizēt kāda lielāka festivāla ēnā, bet jau jūlija vidū Aivara Kleina lolotā plenēra ietvaros atkal draudzēsimies ar otu un krāsu burvjiem,” nākotni mālē Emīls Dreiblats. “Esmu gana pārliecināts, ka šie nebūt neizrādīsies vienīgie gaidāmie notikumi, taču, pagājušais gads apliecināja, ka kalt precīzus plānus ir relatīvi bezjēdzīgi, var sanākt uzspēlēt pat svešās pilsētās. Tieši tāpēc nebārstīšos ar datumos saistītiem solījumiem, tikko būs jaunumi, runāsim, jo slēpt jau mums nav ko un diez vai kādreiz būs. Lai nu kā, ja arī šajā piektdienā netiekamies tirgus placī, lustīgu Līgo vakaru un patīkami negaidītus Jāņus!”.

Projekts “Ielu muzikants” vispasaules tīmeklī:
www.draugiem.lv/ielumuzikants
www.twitter.com/ielumuzikants

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti