"Sofijas Laivas" rīkos ar balvu fondu bagātu Liepājas regati

Sofijas Laivas aicina ikvienu piedalīties vecākajā un košākajā airu laivu pasākumā Kurzemē – Liepājas Regate’12, kur būs iespēja izmēģināt spēkus trīs dažādās distancēs.

Šogad būs orientēšanās distance Liepājas ezerā ar startu plkst.10.30 Pērkones kanālā un finišu pie a/c Libava. Šeit kā allaž piedalās 3 laivu klases - klasiskā kanoe, kajaki un smailītes, kur atsevišķi tiek vērtētas jauktās un vīru komandas.  Kanoe laivas nodrošina Sofijas laivas, tajās droši var sasēsties 3 cilvēki, taču airēt drīkstēs tikai 2 dalībnieki. Šīs distances dalībniekiem būs jāveic arī eko-etaps un olimpiskā viktorīna no brain.lv. Pirmajām 15 komandām, kas pieteiksies šajā distancē, bezmaksas laivas nodrošina Liepājas pilsēta.

Kā jaunums šogad būs Makšķernieku dragreiss, kurā tiks noskaidrots pilsētas ātrākais makšķernieks. Šajā distancē varēs piedalīties jebkurš bez iepriekšējas gatavošanās, jo sacensības notiks turpat kanālā un paralēli uz ātrumu sacentīsies 2 makšķernieku laivas, kuras nodrošinās Sofijas laivas. Beigās uzvarētājs tiks noskaidrots lielajā finālā, un galvenā balva šajā distancē būs īstu vīru cienīga – benzīna motorzāģis. Nopietna balva no nopietnām kompānijām - SIA Mazurs un SIA IDP Industries.

3. distancē piedalās visi dalībnieki ar paštaisītiem, nemotorizētiem peldlīdzekļiem, kuri būs noformēti par godu Olimpiskajam gadam. Šogad Londonā norisināsies 30. vasaras olimpiskās spēles, savukārt Liepājā – 3. Latvijas olimpiāde. Ļoti gaidīsim visus atraktīvos un radošos cilvēkus likt lietā savu fantāziju un piedalīties ar savām laivām, lai padarītu pasākumu krāšņu un interesantu. Atgādināsim, ka pagājušajā gadā sacensībās piedalījās laiva, kas veidota tikai no PET pudelēm un, protams, uzvarēja. Veicamās distances garums – 300m no Dzelzceļa tilta līdz a/c Libava. Pucēties aicinām arī visus pārējos dalībniekus, jo balvu par atraktīvāko komandu iespējams saņemt ikvienam.

Šīs vasaras regates galveno balvu piedāvā prāmju līnija Scandlines, dāvinot ceļojumu divām personām ar prāmi līdz Travemundei (Vācija) un atpakaļ.

Vēl par visu dalībnieku možumu un sparu gādās A/S Aldaris ar dzērieniem un balvām, savukārt a/c Libava par tradicionālo zupu finišā. Savu balvu kļūt ne tikai par labu airētāju, bet arī labu šoferi piedāvā labākā autoskola Latvijā - Ezermalas autoskola, savukārt biedrība Liepājas ezeri parūpēsies par drošību uz ūdens.

Vairāk par regati lūdzam skatīt pasākuma nolikumā, kuru atradīsiet www.sofijaslaivas.lv. Turpat arī atradīsiet pieteikuma anketu. Laicīgi aizpildot pieteikuma anketu, dalības maksa ir lētāka. Tāpat vēlams laicīgi pieteikties orientēšanās distancei, jo laivu skaits ir ierobežots.

Sofijas laivas

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti