Seminārs sievietēm "Ģerānija"

Jūlija pēdējā nedēļas nogalē no 27. līdz 29. jūlijam Kazdangā gaisā virmos viena vienīga sievišķība, jo seminārā "Ģerānija" trīs dienas runāsim ap un par sievišķību un mīlestību. Mūsos katrā jau no Dieva ir ielikta bezgalīga sievišķība un sievišķā gudrība, mēs to katru dienu liekam lietā un mums tas brīnišķīgi izdodas. Bet dažkārt ikdienas steigā aizmirstam par savu sievišķo būtību un sūtību. Šai nedēļas nogalē noliksim malā steigu un rūpes un veltīsim laiku sev. Veltīsim laiku jaukām sarunām, ieklausīsimies sevī un savās sievišķīgajās vajadzībās.

Plānojot semināru, centos ieklausīties ne tikai sevī, bet arī tika aptaujātas apkārtnes sievietes. Mūsu vēlmes un vajadzības ir tik vien daudz un dažādas, ka trīs dienās visas tās nav iespējams aptvert un tieši tāpēc šoreiz ir izvēlēta viena tēma - "Sievišķība un mīlestība". Ja viss izdosies kā iecerēts, tad šis būs pirmais manis rīkotais seminārs, bet ne pēdējais.

Ja arī Tu vēlies pavadīt sievišķīgu nedēļas nogali šeit, Kazdangā, vietā, kurā jūtama vēstures elpa, parku koku varenums un cilvēku sirds situms, zvani vai raksti, jo tieši Tevi es gaidīšu 27. jūlija pusdienas laikā Kazdangas saieta namā, lai kopā ļautos sievišķīgam piedzīvojumam.

27.jūlijā plānota ierašanās un iekārtošanās  Kazdangas saieta namā līdz plkst 12.00. Kad labi būsim iekārtojušās, būs neliela iepazīšanās tūre, neliels pārgājiens un apkārtnes iepazīšana. Tai sekos sievišķīgas sarunas ar Sarmīti Krišmani, vakara pusē būs neliela radoša nodarbe un vakars pie ugunskura ar sarunām un dziesmām. Pie miera dosimies, kad nu kurai būs tā patikšan' un gribēšan'.

28.jūlija rītu sāksim ar rīta rosmi Evas Mužnieces pavadībā, iekustināsim šo dienu ar cigun vingrojumiem un rīta peldi. Rīta pusē mūs gaida  sarunas par mīlestību kopā ar kouču Intu Santu, savukārt pēcpusdienā ļausimies sievišķības mandalas burvībai kopā ar Gitu Veisu, radošām nodarbēm un jaukām sarunām pie ugunskura.

29.jūlija svētdienas rītu sāksim ar vingrošanu, rīta peldi un ļausimies stila skolas burvībai kopā ar Kaivu Petrausku, ļausimies neaizmirstamām foto sesijām. Izbaudīsi īsti sievišķīgu svētdienu.

Protams, visas semināra  dalībnieces tiks izguldinātas un gardi paēdinātas Kazdangas ēdnīcā. Dalības maksa seminārā Ls 45. Pieteikties var, zvanot pa telefonu 29103813, vai rakstot uz e-pastu kazdanga.tic@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti