Sāksies pirmās ceturtdaļfināla cīņas Liepājas pilsētas basketbola čempionātā

Šo svētdien, 18. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla cīņas Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Pēdējo divu vietu ieguvēji regulārajā čempionātā noskaidrosies piektdienas spēlē starp "Kraukļi" un "Liepājas Hīts" komandām.

Piektdien, 16.martā, tiks aizvadīta pēdējā regulārā čempionāta spēle starp "Kraukļi" un "Liepājas Hīts" komandām. Abas komandas līdz šim uzvaras garšu vēl nav izjutušas, līdz ar to, šī spēles uzvarētāji izcīnīs ne tikai savu pirmo uzvaru čempionātā, bet regulāro turnīru noslēgs 7.pozīcijā.

Svētdien tiks aizvadītas pirmās četras ceturtdaļfināla spēles. Atgādinām, ka pusfinālā kvalificēsies komandas, kuras būs pārākas divu spēļu summā. Regulārā čempionāta uzvarētāji "Ģeodēzists.LV" basketbolisti laukumā dosies kā pirmie, pretiniekos uzņemot regulārā čempionāta vājāko komandu. Šīs spēles sākums pulksten 11:00.

Pulksten 12:30 laukumā izies čempionāta vicelīderi "LSSS", kas mērosies spēkiem ar 7.vietas īpašniekiem ("Kraukļi" vai "Liepājas Hīts"), bet pulksten 14:00 "Red Sun Buffet" (3.vieta) eksaminēs "Liepājas Universitāti (6.vieta). Jāatzīmē, ka abu komandu spēle regulārajā čempionātā aizritēja ļoti līdzīgi, līdz ar to, viegla pastaiga bufetes vīriem noteikti nebūs arī šajā dienā.

Savukārt, vislielākā intriga ir gaidāma par pēdējo ceturtdaļfinālu starp "RM Siltums" (4.vieta) un "Liepājas Papīrs" (5.vieta) komandām. Regulārajā čempionātā minimālu uzvaru ar viena punkta starpību izcīnīja "RM Siltums" komanda, līdz ar to, šo abu komandu kauja turpināsies arī ceturtdaļfinālā.

Otrās ceturtdaļfināla spēles norisināsies 24.martā un tikai pēc šīm spēlēm noskaidrosies visas tās komandas, kuras kvalificēsies pusfināla cīņām, kuras sāksies 31.martā.

7.kārtas spēle (16.marts):

19:00 "Kraukļi" - "Liepājas Hīts" (sporta zāle Nr.4)

Spēļu kalendārs (18.marts):

11:00 "Ģeodēzists.LV" - ("Kraukļi"/"Liepājas Hīts")

12:30 "LSSS" - ("Kraukļi"/"Liepājas Hīts")

14:00 "Red Sun Buffet" - "Liepājas Universitāte"

15:30 "RM Siltums" - "Liepājas Papīrs"

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr.1

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti