"Rietumu Radio" pievienojies Uldis Kleins

Teju divus gadus Liepājā, iepretim "Latvijas 1. Rokkafejnīcai", veiksmīgi darbojas "Rietumu Radio". Divu gadu laikā "Rietumu Radio" radošais sastāvs ir mainījies, taču nemainīgi palikuši radio darbības pamatprincipi – cieša sadarbība ar partneriem un klausītājiem un atvērtība jaunu ideju īstenošanai.

Jaunais Pūķa gads nesis jaunas vēsmas Rietumu Radio dzīvē. Komandai pievienojusies radio personība ar stāžu - Uldis Kleins. Lai gan Uldis iepriekš "Rietumu Radio" strādājis vairāk kā 10 gadus, pievienošanās tagadējai "Rietumu Radio" komandai viņam ir jauns izaicinājums. Uldis atzīst, ka faktam, ka radio ir publiski pieejams ikvienam, esot gan pozitīvās puses, gan negatīvās. Cilvēku izrādītā interese, ejot pa Zivju ielu, sveicienu nodošana radio cilvēkiem un uzsaucieni liek īpaši koncentrēties, jo darbs noris tiešajā ēterā. Tomēr paustā uzmanība ir patīkams uzmundrinājums visai darba dienai.

Klausītāju atmiņās Uldis Kleins palicis arī kā "Radio Liepāja" dīdžejs, viņa balss skanējusi vairākos radio džinglos un reklāmas rullīšos.

Gandrīz tikpat bieži viņš bijis sastopams klubā "Pablo" vai "Latvijas 1. Rokkafejnīcā", gādājot par mūziku mākslinieku uzstāšanās starplaikos. Iepriekš Kleins iesaistījies gandrīz vai visu lielāko mūzikas notikumu veidošanā un organizēšanā Liepājā. Grūti būtu nosaukt ievērojamu mūzikas dzīves notikumu, kura tapšanā Kleins nebūtu piedalījies. Karjeru radio aizsācis jau skolas laikā, tādēļ pieredzes bagātās radio personības atgriešanās "Rietumu Radio" ēterā ir milzu ieguvums radio kolektīvam un klausītājiem.

Ulda Kleina balss "Rietumu Radio" cienītājus uzrunā katru darba dienu laikā no plkst.11:00 līdz 15:00. Uldis klausītājus priecē ar pozitīvu mūziku un informē par jaunākajām aktualitātēm pasaulē. Viņš uzskata, ka darbs radio jāveic ar pozitīvām domām, tehnisku muzikālo domāšanu un, nenoliedzami, jāpiemīt arī profesionālām iemaņām, lai klausītājs saņemtu saturiski interesantu un kvalitatīvu produktu.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti