Pirmās "Bērnu rallija Kurzeme 2011" sacensības jau svētdien

Šogad jau astoto gadu “Mārketinga Projektu aģentūra Fortius” un “Ceļu satiksmes drošības direkcija” rīko „Bērnu ralliju KURZEME”, lai ieinteresētu bērnus un jauniešus drošai braukšanai uz ielas.

Pirmās „Bērnu rallijs KURZEME 2011” Atlases kārtas starts tiks dots 31. jūlijā plkst.12.00  - Liepājā, stāvlaukumā pie t.c. “Rietumu centrs” (Jaunā ostmala 3/5). Atlases kārtas uzvarētāju paziņošana un apbalvošana notiks uzreiz pēc sacensībām.

Pieteikšanās sacensībām notiek sacensību norises vietā pusstundu pirms pirmā dalībnieka starta, t.i., plkst. 11.30. Maksimālais dalībnieku skaits katrā Atlases kārtā tiek ierobežots līdz 100 dalībniekiem.

Dalība sacensībās ir bez maksas.

Uz “Bērnu ralliju” Kurzemes pilsētās – Liepājā, Saldū, Kuldīgā, Ventspilī un Talsos -   aicināti bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 14 gadiem. Dalībnieki varēs pārbaudīt savas spējas un sacensties ar saviem vienaudžiem, atbildot uz jautājumiem par ceļu satiksmes noteikumiem un drošas braukšanas principiem kā arī veicot velosipēdu un radiovadāmo modeļu veiklības trasi. Visu inventāru nodrošinās pasākuma organizators, bet, ja savs ritenis ir mīļāks, tad droši var startēt ar to, ja vien tas ir pareizi aprīkots. Arī savu ķiveri var droši likt galvā.

Sacensības notiek trīs vecumu grupās – 6 līdz 7 gadi (A), 8 – 10 gadi (B) un 11 – 14 gadi (C).

Trīs katras vecuma grupas veiksmīgākie dalībnieki no katras Atlases kārtas tiks aicināti uz superfinālu, kas 28. augustā notiks Liepājā.

Pasākumā piedalīsies “Sarkanā krusta” Liepājas komitejas jaunieši, kas rādīs paraugdemonstrējumus un bērniem saprotamā veidā mācīs  sniegt pirmo palīdzību.

Atšķirībā no autorallija, kad ātrumposms jāveic pēc iespējas ātrāk, “Bērnu rallijā” svarīgākais ir būt precīzam. Jo vairāk šķēršļu tiks pareizi apbraukti, jo vairāk punktu katrs sacensības dalībnieks saņems.

Kā zināms, liela daļa avāriju uz ielām notiek tieši pārāk liela ātruma dēļ, tāpēc sacensību mērķis ir nākotnes autovadītājus ieaudzināt citus ceļu kultūras principus. Uzvarētājs būs tas, kuram visvairāk punkti.

“Bērnu rallija Kurzeme 2011” organizatori ir “Mārketinga Projektu aģentūra Fortius” sadarbībā ar “Ceļu Satiksmes Drošības Direkciju”. Sacensības apdrošina “Ergo”. Organizatori sola, ka pie balviņām tiks ikviens dalībnieks, kā arī būs sagaidāms balonu salūts un dažādi pārsteigumi.

Sacensību kalendārs:

Atlases kārtas:

Liepājā, 2011.gada 31. jūlijs plkst. 12.00 pie t.c. “Rietumu centrs”;
Saldū, 2011.gada 6. augustā plkst. 12.00 Kalnsētas parka estrādē;
Talsos, 2011.gada 7. augustā plkst.12.00 pilsētas skeitparkā;
Kuldīgā, 2011.gada 13. augusts plkst. 12.00 pilsētas laukumā;
Ventspilī, 2011. gada 14. augusts plkst.13.00 Piedzīvojumu parkā;
Superfināls – Liepājā, 2011.gada 28. augustā K. Zāles laukumā.

Detalizētāku informāciju var saņemt pie Līgas Jekstes zvanot 26056013 vai rakstot bernurallijs@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti