Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieteikšanās šķirnes suņu izstādei ir sākusies!

Pirmo reizi Liepājas Suņu kluba vēsturē šī gada 10. un 11. decembrī notiks divu dienu Nacionālā šķirnes suņu izstāde. Jaunums ir arī tas, ka suņu šovs norisināsies Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā. Tas nozīmē plašākus ringus dalībniekiem un daudz vairāk vietas skatītājiem. Nacionālā līmeņa Liepājas suņu izstādi organizē Liepājas Dzīvnieku audzētāju biedrība.

Visu 11 FCI (Fédération Cynologique Internationale) suņu šķirņu grupas vērtēs pieredzējuši un prominenti tiesneši no Eiropas valstīm.

Viens no ievērojamākajiem ir Denis Kuzel. Šis eksperts savu karjeru ir sācis 1984. gadā, izstādot un pēc tam audzējot Bobteila šķirnes suņus. Daudzus gadus Denis Kuzel ir piedalījies dažādu Nacionāla un Starptautiska mēroga izstāžu rīkošanā. Nākošajā un aiznākošajā gadā D.Kuzel piedalīsies Eiropas līmeņa suņu izstādēs Nīderlandē un Rumānijā.

Cits pazīstams tiesnesis nāk no Krievijas. Jevgēnijs Kuplaiskas. Viņš darbojas ar suņiem kopš 1978.gada. Ir tiesājis izstādes visā pasaulē, tai skaitā arī ASV un Latīnamerikas valstīs. Šobrīd Kuplaiskas ir Krievijas Kinoloģijas federācijas tiesnešu komitejas loceklis, tradicionālo medību un audzētāju Imperiālās biedrības viceprezidents un dažāda līmeņa izstāžu organizētājs. Kuplaiska ģimenei ir piederējuši dažādu šķirņu suņi, piemēram Vācu aitu suņi, Krievu spanieli, šņauceri un citas tik pat atšķirīgas un interesantas šķirnes.

Otrs Krievijas pārstāvis ir vienīgā sieviet Liepājas Šķirnes suņu izstādes tiesnešu sastāvā – Jekaterina Baužes. Arī viņa ir ārkārtīgi pieredzējusi visu šķirņu tiesnese, taču īpaši labi pārzina visas medību šķirnes.

Pārējie divi tiesneši pārstāv Bulgāriju un Rumāniju. Tie ir Stefan Popov un Lokodi Csaba Zsolt  - abi jau daudzus gadus ir tā dēvētie olraunderi, jeb tiesā visu šķirņu suņus.

Šobrīd jau ir sākusies pieteikšanās šķirnes suņu izstādei. Liepājas suņu īpašnieki, kuru mīluļi ir piereģistrēti Liepājas, vai kādā citā klubā tiek aicināti pieteikties elektroniski, vai personīgi, ierodoties Liepājas Dzīvnieku audzētāju klubā, Rojas ielā 2, katru otrdienu, no 18:00 līdz 20:00. Līdzi, protams, ir jāņem suņa dokumenti.

Pārējie suņinieki var pieteikties elektroniski, vai pa pastu.

Uzzināt visu par Liepājas Dzīvnieku audzētāju biedrību un nacionālo šķirnes suņu izstādi decembrī var arī internetā, mājaslapā www.liepajadogs.net. Laipni aicināti!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti