LNT un Zelta Zivtiņa Liepājā meklēs Latvijas zelta talantus 2

Latvija ir talantu zeme, to apliecinājušas jau trīs prieka, pozitīvu emociju un jautrības pilnas šova "Latvijas Zelta Talanti" sezonas. Šogad LNT sadarbībā ar Zelta Zivtiņu dodas meklēt jaunus un nepārspētus talantus! Atlases jaunajai šova sezonai sāksies jau 16.janvārī. Pozitīvo emociju šovu – "Latvijas Zelta Talanti 2012" vadīs TV seja Ketija Dombrovska un Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe.

"Šī būs lieliska pieredze, lai attīstītos un mācītos sevi pilnveidot. Uztraukums vēl nav, pagaidām tikai priecājos par šo iespēju, bet nākot tuvāk šova pirmajam raidījumam uztraukums būs ar katru dienu jo lielāks. Pāris dienas pirms "Latvijas Zelta Talantu" pirmā raidījuma man ir "Romeo un Džujetas" pirmizrāde, bet esmu ticis galā ar daudz ko, tikšu galā arī šoreiz! Bez tam, man ir droša aizmugure – mana partnere Ketija ir ar pieredzi TV raidījumu vadīšanā, varēšu no viņas mācīties, ceru, ka neatteiks man padomu," saka Dainis Grūbe.

""Latvijas Zelta Talantu" jaunajā sezonā es ceru sagaidīt patiešām daudz jaunus, radošus, interesantus jauniešus. Es zinu, ka Latvijā ir daudz talantīgu cilvēku! Kāpēc tad savu talantu neparādīt visai Latvijai?! Galvenais ir atcerēties, kas tev varbūt šķiet pavisam ikdienišķa un ierasta lieta, citiem var šķist kaut kas pavisam jauns un vēl nedzirdēts. Es zinu, ka daudzi mūsu talanti slēpj savas spējas, bet es ceru viņus satikt, atklāt un parādīt visai Latvijai!," saka šova "Latvijas Zelta Talanti 2012" vadītāja Ketija Dombrovska.

Atlasei nav jāpiesakās iepriekš, vien laicīgi jāierodas atlases vietā katrā pilsētā. Ja vajadzīgs muzikālais pavadījums, tas jāņem līdzi ierakstīts CD. Ja priekšnesumam ir īpašs skatuves tērps, tas noteikti jāvelk mugurā. Tāpat katram atlases pretendentam rūpīgi jāpārdomā ko viņš teiks žūrijai, kā atbildēs uz jautājumiem par saviem mērķiem, sapņiem un plāniem kā savu talantu attīstīt. Ja par atlasēm un to norisi vai gatavošanos ir kādi jautājumi, tos var uzdot rakstot: talanti@lnt.lv.

Atlase jaunajai "Latvijas Zelta Talantu" sezonai Liepājā notiks 16.janvārī plkst.15:00 LOC Tango zālē.

LNT un Zelta Zivtiņa šovu "Latvijas Zelta Talanti" sāka veidot pirms trīs gadiem. Kopā visās šova sezonās pieteicās 3399 dalībnieku, tādējādi pierādot, ka mēs patiešām esam talantīga tauta.

Par šova pirmās sezonas uzvarētāju kļuva ļoti talantīgs puisis, celtnieks Dainis Skutelis no Preiļiem, kurš ar savu skanīgo balsi pārsteidza skatītājus. Šova otrajā sezonā uzvarēja mazie bundzinieki grupa "Drums Clinic" no Jelgavas, savukārt trešajā sezonā uzvarēja Latvijas Ielu Vingrošanas sporta biedrība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mika

kā Romā sacīja: "Maizi un izklaides!"? vairāk jau tautai nevajagot.... galvenais, lai nejauc politiķiem spēli :( tā mums tagad acis aizmālē... he he

pirms 8 gadiem, 2012.01.11 09:50

Lietotāju raksti