LNT aicina pieteikt Gada varoņus

LNT raidījums "Degpunktā" šogad jau sesto gadu pēc kārtas godinās un pateiksies tiem cilvēkiem, kuri ir aizstāvējuši, palīdzējuši un drosmīgi glābuši citu dzīvības, nesaudzējot savējo! LNT aicina pastāstīt par šiem varonīgajiem cilvēkiem, kuri ir pelnījuši kļūt par "Degpunktā gada varoņiem 2011".

Ikdienas steiga dažkārt liedz pamanīt labos darbos un cilvēka radīto mums apkārt. Reizēm pat nepamanām viens otru... Ir laiks padomāt par cilvēkiem sev apkārt, kuri ir aizstāvējuši, snieguši palīdzīgu roku un glābuši citu dzīvības, nesaudzējot savējo.

Stāstu par brīnumainiem dzīvības glābējiem Latvijā ir daudz un raidījuma "Degpunktā" komanda aicina pastāstīt par šiem cilvēkiem, lai mūsu sabiedrība zina un lepojas ar cilvēkiem, kuri bezbailīgi palīdzējuši citiem. Piesakiet un rakstiet vēstules par cilvēkiem, kuri ir pelnījuši saņemt "Degpunktā gada varonis 2011" apbalvojumu. Vēstules sūtiet uz adresi ar norādi "Degpunktā gada varonis 2011" - Elijas ielā 17-3, Rīgā, LV-1050 vai uz e-pasta adresi gadavaronis@lnt.lv.

Pagājušā gadā pateicības "Degpunktā gada varonis 2010" un simbola - bezdelīgas - statuju saņēma 10 varonīgi un drosmīgi cilvēki, kuru ātrā un nesavtīgā rīcība dāvājusi saviem kaimiņiem, brāļiem, pat nejauši sastaptiem cilvēkiem iegūt vēl vienu dzimšanas dienu, vēl vienu iespēju dzīvot.

Sūtiet stāstus un godināsim kopā savus varoņus svinīgajā ceremonijā "Degpunktā gada varonis 2011"!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti