"Liepājas Papīrs" uzņems igauņu "Audentes"

Svētdien, 18. novembrī, Latvijas – Igaunijas sieviešu čempionāta spēli Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīs Liepājas Papīrs basketbolistes, kas savu skatītāju klātbūtnē uzņems Igaunijas komandu Audentes SG no Tallinas. Spēles sākums pulksten 12:00.

Raugoties no turnīra tabulas viedokļa abām komandām šī būs ļoti svarīga spēle. Līdz šim nedaudz labāk ir sekmējies Liepājas basketbolistēm, kuras pirmajās sešās spēlēs ir izcīnījušas trīs uzvaras, turnīra tabulā ierindojoties 6. vietā. Savukārt Audentes komanda no Igaunijas ar divām uzvarām un trijiem zaudējumiem ir tieši aiz liepājniecēm – 7. pozīcijā.

Komandas spēkos ir ļoti līdzīgas, par ko pierāda iepriekšējie rezultāti. Atšķirība ir tā, ka igaunietes ar sešu punktu pārsvaru piekāpās RTU Merks komandai, kuru liepājniecēm izdevās pārspēt savās mājās pēdējā sieviešu čempionāta spēlē ar rezultātu 71:59.

Arī šī igauņu komanda tiek veidota tikai no pašmāju spēlētājām, taču jau pirmajās spēlēs tā ir pierādījusi, ka ar šo spēku būs jārēķinās katram pretiniekam. Spēle svētdien norisināsies pulksten 12:00 un ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti