Liepājas Olimpiskais centrs atbalsta Zemes stundu

Sestdien, 31. martā, no pulksten 20.30 līdz 21.30 Liepājas Olimpiskais centrs samazinās līdz minimumam apgaismojumu tādejādi atbalstot Pasaules Dabas Fonda organizēta vispasaules akciju "Zemes stunda".

Šogad īpaši efektīgi izskatīsies Liepājas Olimpiskā centra jaunais Baseins&SPA komplekss, jo tajā tiks iedegts tikai enerģiju taupošais krāsainais LED apgaismojums.

Jau sesto gadu pasaule svinēs Zemes stundu, kuras laikā ikviens planētas Zeme iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā un pievērstu uzmanību vides problēmām un to risināšanas iespējām vai vienkārši padomātu par planētas vides nākotni un savām iespējām to ietekmēt.

Zemes stunda ir simbolisks pasākums un tās mērķis nav enerģijas taupīšana vienas stundas ietvaros. Taču no sirds ceram, ka šī stunda var likt aizdomāties par enerģijas un resursu taupīšanu, videi draudzīgāku dzīvi ikdienā.

Uzziņai

Kas ir Zemes stunda?

- Zemes stunda ir Pasaules Dabas Fonda organizēta vispasaules akcija, kuras laikā uzņēmumi, pašvaldības un ikviens cilvēks izslēdz apgaismojumu uz vienu stundu, lai simboliski parādītu savu apņemšanos Zemes labā.

- Zemes stunda ir simbolisks pasākums, kas paredzēts, lai ikvienam pasaules iedzīvotājam dotu iespēju parādīt savu attieksmi un rīcību vides ilgtspējas saglabāšanai.

- Zemes stunda sākotnēji bija lielākais klimata tēmai veltītais pasākums, kāds jebkad noticis. Tās laikā miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei vienojās, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.

Kad notiek Zemes stunda?

- Zemes stunda notiek katru gadu. Šogad – 2012.gada 31. martā plkst. 20.30.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti