Liepājas lakrosa klubs "Libava" draudzības spēlē tiksies ar Latvijas lakrosa līderiem

Tuvojoties Latvijas vīriešu lakrosa 2012. gada čempionātam, Liepājas lakrosa komandas "Libava" spēlētāji ir uzsākuši aizvien aktīvākus treniņus, bet lai spētu izvērtēt komandas spēlētāju plusus un mīnusus, ir vajadzīga spēļu pieredze.

Šo sestdien, 7. aprīlī "Libava" izvērtēs savus plusus un mīnusus spēlējot draudzības spēli pret vairākkārtējiem Latvijas lakrosa čempioniem – Druvas komandu "Druva Dynamite".

Komandas "Libava" spēlētājs, treneris un Latvijas lakrosa izlases spēlētājs Ingus Liparts komandas biedriem saka: "Spēlē pret "Druva Dynamite" rezultāts ir zināms, mēs zaudēsim, bet spēlēt pret Latvijas spēcīgāko komandu nozīmē – iegūt jaunas zināšanas un nenovērtējamu pieredzi, kas nozīmē, ka mēs netikai spēlēsim lakrosu, bet mēs spēlēsim un mācīsimies vienlaicīgi!"

Lakrosa klubs "Libava" vēlas pateikties Liepājas Valsts tehnikuma direktoram Agrim Rupertam, kurš ļāva šo pārbaudes spēli rīkot LVT sporta laukumā Ventspils ielā 53, Liepājā.

Visi interesenti ir laipni aicināti uz spēli šo sestdien plkst.13:00 Liepājas Valsts tehnikuma sporta laukumā, Ventspils ielā 53.

Latvijas lakrosa čempionāts 2012. gadā sāksies jau 15. aprīlī Jelgavā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti