Liepājā virmos latviešu, itāliešu un čigānu kaislības

2. novembrī plkst. 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē izskanēs koncertprogramma “Rozes kaislības”. Kopīgā stāstā uz vienas skatuves satiksies aktrise, LNT seja Vita Baļčunaite un trīs tautā iemīļoti dziedātāji – Andris Daņiļenko, Roberto Meloni un Dzintars Čīča.

Mīlas stāstu par gaišmataino skaistuli Rozi, uz kuras sirdi pretendē itāļu mačo, čigānzēns un liktenīgais latvietis, veido populāri latviešu, čigānu un itāliešu estrādes hīti – “Felicita”, “Rozīt manu nātru dārzā”, “Čigānzēns”, “Mambo italiano”, “Edelvais”, “Rudens roze” u.c.

Vita Baļčunaite: “Esmu droša, ka “Rozes kaislības” ir tas, kas Vēju pilsētai vajadzīgs šajā drēgnajā rudenī – mēs dziedam dziesmas, kas sasilda. Liepāja ir brīnumskaista pilsēta ar dzīvām un pamanāmām kultūras tradīcijām – tas mani kā aktrisi allaž ir vilinājis.”

Dzintars Čīča: “Liepāja ir pilsēta, kur tieku aicināts bieži – pērn šeit koncertēju pat piecas reizes. Vasarā, uzstājoties “Red Sun Buffet”, uz atvadām apsolīju kādai skaistai liepājniecei, ka nākamajā koncertā Liepājā veltīšu viņai kādu dziesmu. Nu esmu gatavs savu solījumu izpildīt koncertā “Rozes kaislības”.”

Kopā ar Čīču, Roberto, Daņiļenko un Baļčunaiti koncertā “Rozes kaislības” muzicēs instrumentālā grupa – pianists Anatolijs Livča, akordeonists Kaspars Gulbis, kontrabasists Viktors Veļičko un bundzinieks Miķelis Vīte.

Biļešu iepriekšpārdošana – Liepājas Olimpiskajā centrā, “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti