Liepājā uzstāsies "Melo-M"

"Čellu trio "Melo-M" turpina aktīvu koncertdarbību un klausītājiem sagatavojis jaunu mūzikas programmu "Dejas", ar kuru 1. maijā pl.19 viesosies Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

"Melo-M" jaunākā mūzikas programma tapusi "atsvaidzinātā" trio sastāvā. Kopā ar grupas dibinātāju Kārli Auzānu kopš šī gada sākuma muzicē jaunie čellisti Jānis Pauls un Miķelis Dobičins.

Līdz ar sastāva izmaiņām trio "Melo-M" kļuvis ne vien "jaunāks", bet arī azartiskāks - koncertos skanēs pilnīgi jaunas un vēl nedzirdētas versijas par pasaulē populārām deju mūzikas tēmām, pasaules tautu dejas, kā arī populārākie grupas skaņdarbi. Būs arī īpaši pārsteigumi, piemēram, "Melo-M" versija par pazīstamo Emīla Dārziņa "Melanholisko valsi".

Īpašs jaunums būs arī sitamo instrumentu klātbūtne koncertos, kas čellu trio skanējumu darīs spēcīgāku un enerģiskāku.

"Priecājamies, ka mums izdevies tikt uz "jauna viļņa" ne vien ar jaunu sastāvu, bet arī jaunām dziesmām un kopējo noskaņojumu koncertos. Protams, labākie jaunumi vispirms jārāda pašu mājās, tāpēc tieši Latvijas pilsētu iedzīvotāji būs pirmie, kas varēs novērtēt "Melo-M" jauno sastāvu un mūzikas programmu. Pēc tam dosimies to parādīt citur pasaulē," teica "Melo-M" vadītājs Kārlis Auzāns.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās."

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti