Liepājā būs dejas dienas

29. aprīlis kopš 1982. gada pēc UNESCO Starptautiskās dejas padomes iniciatīvas pasludināts par Starptautisko Dejas dienu. Par godu tai visā pasaulē notiek semināri, nodarbības, priekšnesumi, meistarklases un koncerti.

Studija «Horeo» arī šogad piedāvā projektu "Dejas diena Liepājā", kas nu jau norisināsies divas dienas. Sestdien, 28. aprīlī, liepājniekiem būs iespēja apmeklēt Liepājas deju kolektīvu koncertu Liepājas Latviešu biedrības namā. Sākums plkst.18.00. Savukārt svētdien, 29.aprīlī, "Hotel Fontaine Royal" visas dienas garumā, sākot no plkst.10, norisināsies dažādu deju meistarklases. Ikvienam dejas interesentam būs iespēja meklēt un atrast savu izpausmi dejā, iepazīstot Argentīnas tango, bellydance, flamenko, show dance, go-go, zumbu, līnijdejas, hip-hop u.c.

Meistarklasēs sirsnīgi aicināti piedalīties visi liepājnieki – puikas un meitenes, kungi un dāmas neatkarīgi no gadu skaita, ar vai pilnīgi bez dejošanas iemaņām! Tāpat aicinām iesaistīties ikvienu fizisku vai juridisku personu, jo atbalsts šī projekta tapšanā un īstenošanā ir ļoti nepieciešams!Ikviens interesents, kurš vēlas iegūt sīkāku informāciju par Dejas dienas pasākumiem, ir laipni aicināts uz Atvērto durvju dienu 14.aprīlī Dzērves ielā 9!

Sīkāka informācija un pieteikšanās uz meistarklasēm – www.horeo.lv vai pa tālruni 26454967.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti