"Lemberga hūte" atver visas trases

Slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" jau veiksmīgi darbojas kalnu slēpošanas, kameršļūkšanas un bērnu trase, bet šo piektdien, 3. februārī, plkst.15 kalnā atklās snovparku un apgaismotu distanču slēpošanas trasi. Līdz ar to būs atvērtas visas trases.

Snovparks ir viens no šīs sezonas slēpošanas kalna "Lemberga hūte" jaunumiem. Šogad slēpotāji un snovotāji viens otram netraucēs, jo trases būs nodalītas. Ekstrēmākam un interesantākam nobraucienam jaunizveidotais snovparks ir papildināts ar jaunām figūrām (Picknick table, Kinked un Industry cannon) un gaisa spilvenu (Airbag).

Snovparka plānu ir izstrādājusi sertificētu speciālistu aģentūra "Baltic Snowpark Agency", kas ir līderi snovparku izveidē Baltijā. Jaunais snovparks un tā elementi atbildīs starptautiskiem standartiem, līdz ar to slēpošanas kalns "Lemberga hūte" varēs uzņemt starptautiska līmeņa sacensības. Jau 18. februārī snovparkā plānotas pirmās šīs sezonas sacensības – Baltijas valstu čempionāta posms snovbordā un slēpošanas freestyle.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti