"Kurši" un "Liepājas Universitāte" turpinās cīņas florbola laukumos

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28. oktobrī, tiks aizvadītas kārtējas spēles florbola laukumos. FK „Kurši” virslīgas ietvaros spēles aizvadīs gan sestdien, gan svētdien, eksaminējot „Ulbroka/FS Masters” un „Lielvārdes” komandas, bet „Liepājas Universitātes” meitenes svētdien spēkosies ar „Ādažu” komandu.

Sestdien tiks aizvadīta viena spēle, kur spēkiem mērosies FK „Kurši” un „Ulbroka/FS Masters” komandas. Turnīra tabulā uz doto brīdi augstākās pozīcijās atrodas liepājnieki, kuri sešās aizvadītajās spēlēs uzvaras un zaudējumus ir dalījuši uz pusēm (3-3), atrodoties 7. vietā. Savukārt, sestdienas pretinieku sekmes ir bijušas krietni vien bēdīgākas, jo līdz šim piecās aizvadītajās spēlēs komandai pie uzvarām vēl nav izdevies tikt un vienīgo punktu vienība ir izcīnījusi sezonas pirmajā spēlē pret „Lekrings” florbolistiem.

Svētdien norisināsies divas cīņas. Pirmā no tām norisināsies jau pulksten 13:00, kur laukumā dosies dāmas. Latvijas florbola 1. līgas čempionāta spēlē „Liepājas Universitātes” florbolistes uzņems pašreizējās līderes „Ādažu” komandu. Lai arī ir tikai sezonas sākums un spriest par spēku samēriem ir visai pāragri, tomēr „Ādažu” uzvara ar 19:2 sezonas pirmajā spēlē pret „Krustpils” komandu ir nopietns pieteikums. Savukārt, liepājnieces ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu šobrīd atrodas 4. vietā un ir apņēmības pilnas cīnīties par otro uzvaru.

Svētdienas vakarā pēc sieviešu 1. līgas spēles laukumā izies FK „Kurši”, kuriem šoreiz pretiniekos būs pašreizējā līdervienība „Lielvārde”, kur kā vienīgā virslīgas komanda zaudējuma rūgtumu šajā sezonā vēl nav piedzīvojusi. To, vai liepājniekiem izdosies šai vienībai sagādāt pirmo zaudējumu sezonā būs iespējams noskaidrot svētdienas vakarā pulksten 17:00.

Spēļu kalendārs:

27.oktobris   sestdiena  FK Kurši – Ulbroka/FS Masters  17:00
28.oktobris   svētdiena  Liepājas Universitāte – Ādaži  13:00
28.oktobris   svētdiena  FK Kurši – Lielvārde  17:00

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti