Konkursā saņem 14 galda spēles

Sestdien, 4. aprīlī pulksten 13 jauniešu klubā "Labie draugi" notika konkursa "Ar spēlēm par dzīvi" noslēguma pasākums.

Tika saņemtas 14 dažādas spēles, no kurām 9 bija pašgatavotas, bet 5 - dažādas spēles, kas tika nodotas labdarībai. Klubs "Labie draugi" konkursam piedāvāja savu spēļu istabu, kas ir unikāls spēļu apkopojums vienā telpā - galda spēles un pagalma spēles iespējams spēlēt gan uz istabas sienām gan grīdas.

Žūrija pēc stundu ilgām pārdomām un spēļu testēšanas nolēma:

Klubam "Labie draugi" piešķirt divus ielūgumus divām personām uz Liepājas teātra izrādi "Bērniņi" 23. aprīlī  un Liepājas Olimpiskā centra fitnesa kluba dāvanu karti par spēli "Psiholoģijas ABC" un Spēļu istaba, Gunāram un viņa kolēģiem no Būvamatniecības arodvidusskolas piešķirt trīs kluba Pablo dāvanu kartes par 5,00 LVL par 4 domino komplektiem, divām atjautības spēlēm un metamo kauliņu komplektu, Justīnei un Kārlim piešķirt dāvanu kartes no Liepājas Olimpiskā centra fitnesa kluba par labdarībai nodotajām galda spēlēm un puzles komplektiem, piešķirt ielūgumu divām personām uz Liepājas teātra izrādi "Bērniņi" Robertam par labdarībai nodoto spēļu vīriņu komplektu un šahu.

Visi pasākuma dalībnieki saņēma kluba "Pablo" "Kakao karti" un interesenti apmeklēja Karostas cietumu.

Pēc žūrijas lēmuma noklausīšanās Liepājas cietuma sociālā darbiniece Laura Manteja saņēma domino, šaha komplektus un puzli, kas domātas ieslodzītajiem. Laura izteica prieku par jauniešu atsaucību un vēlmi darīt labu un nodeva Liepājas Novada fondam gleznu, kura tapusi cietumā.

Pasākumā piedalījās arī Lielvārdes jauniešu organizācijas un Valmieras jauniešu ideju laboratorijas pārstāvji, kuri piedalījās žūrijas darbā. Pēc pasākuma žūrijas vadītājs Kaspars Vārpiņš no Bērnu un jauniešu centra atzīmēja, ka spēļu konkursa ideja ir ļoti interesanta un ir lietderīgi domāt par šāda pasākuma turpināšanu.

Bilžu galeriju skatīt - http://www.lnf.lv/

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti