Koncertprogrammai "Brīvās Latvijas dziesmas" izsludina papildkoncertu

Šī gada 17.novembrī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē par godu Valsts svētkiem paredzētās koncertprogrammas "Brīvās Latvijas dziesmas" organizatori ir izsludinājuši papildkoncertu. Papildkoncerts norisināsies LOC Rožu zālē 17.novembrī pulksten 15:00.

Jau par tradīciju kļuvis ik gadu, arī Liepājā, mūsu valsts svētku priekšvakarā vienkopus pulcēties daudziem populāriem mūziķiem, lai "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" priecētu klausītāju un skatītāju sirdis ar skaistām melodijām.  Ja iepriekšējos gados jaunās skaņās tika apkopotas muzikālās pērles no latviešu kino zelta fonda un teātra izrāžu pūra, tad šogad godā tiks celtas pirmās Latvijas brīvvalsts laika dziesmas no Alfrēda Vintera, brāļu Laivinieku, Ilmāra Dzeņa, Eduarda Rozenštrauha, Larisas Mondrusas, "Čikāgas piecīšu" u.c. repertuāra, kuras vai ikviens latvietis zina no galvas, dungo vienatnē vai mājas ballītēs uzdzied kopā ar radiem un draugiem – dziesmas, kurās savulaik dzima Brīvība, Sapņi un Mīlestība.

"Ir svarīgi, ka dziesmas, kuras kādreiz dziedāja mūsu vectēvi un tēvi, tagad iepazīst un iemīl arī jaunā paaudze. Tās ir kā brīnišķīga saite, kas vijas cauri laikiem, stiprina garu, dvēseli un vieno paaudzes mīlestībā uz mūsu zemi un Latvijas valsti" par jauno muzikālo koncertprogrammu "BRĪVĀS LATVIJAS DZIESMAS" stāsta tās producents Aigars Dinsbergs.

30 visiem labi zināmas dziesmas kopā ar instrumentālo grupu Ivara Makstnieka vadībā izdziedās Ingus Pētersons, Liene Šomase, Andris Ērglis, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Atis Auzāns, Antra Stafecka, Marts Kristians Kalniņš un "Tirkizband".

Biļetes uz papildkoncertu iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā. Biļešu cena sākot no 6 Ls.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti