Karaliskais Improvizācijas teātris - Mēs nākam!

Karaliskais Improvizācijas teātris dodas priecēt Liepājniekus ar izrādi  "Humors nobāl" Latvijas labākā komiķa un improvizatora Jāņa Skuteļa vadībā! Jau šonedēļ! Jau 23.novembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē plkst.19.

Īsi un kodolīgi, nesaistīti, bet tomēr secīgi un ar īpašu rozīnīti – tā 3 improvizācijas meistari kopā ar izrādes vadītāju ļaus nobaudīt krietnu devu komisma.

Karaliskā improvizācijas teātra dalībnieki Liepājas viesizrādē – Jānis Skutelis, Ģirts Runātājs, Arvis Dejotājs, Andris Rupais, Monsta.

Atgādinām, ka improvizācijas teātrī pavisam nav klasiskā teātra noteikumi, likumi, prasības, apģērbs..utt.

Skatītājs ir galvenais izrādes noteicējs, kas nosaka izrādes saturu, virzību un noskaņojumu. Mums ir karaliska publika, kurai mēs ļaujam izvēlēties, ko viņi vēlās redzēt. Nepretendējot uz mākslu (kas Latvijā jau ir plaši pārstāvēta), vēlamies kaut uz brīdi skatītāju izraut no ikdienas rutīnas un iesaistīt radītpriekā. Saturiski -  nekā smaga, vienkārši rēcīgi.

Šajā reizē ir plānoti pilnīgi jauni joki, kas nozīmē, ka pagājušā gada joki vairāk netiks jokoti. Iespējams būs joki par politiku, par seksu, par dzīvniekiem utt.

Nu, un, protams, cena. Visus noteikti interesē cik tas maksā. Tieši tikpat cik pagājušajā reizē 3-, 4- un 5-, Ls. Biļetes Biļešu servisa kasēs un Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti