Jauns Latvijā veidots seriāls "Jā, Boss!'' jau pēc nedēļas

Jau no 1. februāra trešdienās, piektdienās un svētdienās divās Latvijas televīzijās TV5 un MUZ - TV Baltija būs iespējams vērot jaunāko Latvijā radīto seriālu ,,Jā, Boss!'' Februāra beigās seriālu būs iespējams skatīties arī draugiem.tv internettelevīzijā. Seriālu režisējis filmas ,,Es mīlu tevi, Rīga”  režisors Pāvels Gumennikovs.

Seriāls ,,Jā, Boss!” ir īpašs vairāku aspektu dēļ.

Šis ir pirmais seriāls Latvijā, kas  radīts, nevis kā televīzijas pasūtījums, bet kā lielākā daļa Holivudas seriālu veidots ar sponsoru finasējumu un nav piesaistīts nevienai televīzijai. Seriālu plānots izrādīt arī citās Baltijas valstīs un Krievijā, tāpēc tas veidots 65% krievu valodā un 45% latviešu valodā.

,,Jā, Boss!'' filmēts vairāk kā 25 dzīvās lokācijās visā Rīgā - dažādos ofisos, dzīvokļos, viesnīcās, restorānos, atpūtas kompleksos, Rīgas ielās un parkos.

Tapis pēc orģinālscenārija un būs vērojams ne tikai TV, bet arī internetā. Tāpat ,,Jā, Boss!'' ir pirmais seriāls Latvijā, kur ar seriāla varoņiem var iepazīties sociālajos tīklos pirms vēl seriālu var noskatīties.

Šajā seriālā, tandēmā ar Latvijā zināmiem un iemīļotiem aktieriem, debitē - jaunie aktieri un talanti.

,,Jā, Boss!'' seriāla ideja radās pirms gada, kad veidojot mājas darbu augstskolā idejas autors Vlads Kovaļovs izveidoja skeču par netaisnīgu darba interviju. Ideja izauga un tapa 9 sēriju scenārijs, par jaunu puisi, Alekseju, kas, lai gan, pabeidzis augstskolu ar zelta medaļu ilglaicīgi nespēj atrast darbu kā jurists, jo visiem darba devējiem nepieciešama pieredze.

Viņa draudzene, Kristīne, studē biznesu, lai spētu apmaksāt abu rēķinus un daļu mācību maksas, ir spiesta strādāt par dejotāju klubā. Maksam  paveicies, jo tēvs ir ietekmīgs uzņēmējs un jaunieti nodrošinājis ar visu dzīvē nepieciešamo. Viņu draudzene Alīna, ir koķete, kas puišus maina kā cimdus, strādā kopā ar Kristīni klubā, par bārmeni.

Četru draugu dzīve mainās, kad Aleksejs saņem mantojumā juristu konsultāciju ofisu.

Komiskas situācijas pavada seriāla varoņus ik uz soļa: pirmā darba intervija, jaunpieņemts jurists, kurš spējīgs iekulties jebkādās nepatikšanās, klienti un viņu problēmas, pārpratumi, randiņi, tikšanās ar vecākiem un visam pa vidu, kas bija iepriekšējais firmas īpašnieks un kāpēc viņš visu atstājis Aleksejam?

Seriāls ar dzirkstošu humoru, par mūsu dzīves vērtībām - mīlestību, ģimeni, laimi, draudzību un karjeru.

Seriālā piedalās: Dita Lūriņa, Ieva Pļavniece, Rihards Lepers, Dārta Danēviča, Gints Danne, Mārtiņš Počs, Anete Krasovska u.c., kopā ar topošajiem jaunajiem aktieriem, kas seriālā atveido galvenās lomas: Vladu Kovaļovu, Leldi Podnieci, Nataliju Živecu, Maksimu Buselu, Vitāliju Bogdanovu, u.c. Tāpat seriālā filmējušies arī mūziķi: Andris Kivičs, kurš seriālā tēlo juristkonsultāciju uzņēmuma klientu, kurš cīnās par autortiesībām uz savām dziesmām, kā arī Jānis Rībēns, no grupas re:public, kas attēlo galveno varoņu kaimiņu.

Seriāla tapšanu kopumā atbalstīja vairāk nekā 50 Latvijā pazīstami uzņēmumi, gan sniedzot finansiālu atbalstu, gan atbalstot seriāla tapšanu ar precēm un pakalpojumiem.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti