Jauno vanagu centrs ver durvis pēcskolas nodarbībām

"Liepājas Jaunie Vanagi" piedāvā bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt savu brīvo laiku gan spēlējot dažādas spēles, gan mācoties.

Sākot ar marta mēnesi vanagu birojā Klaipēdas ielā 96a katru otrdienu un ceturtdienu vari nākt kopā ar draugiem uzspēlēt dažādas galda spēles. Ir pieejams dažādu spēļu klāsts, sākot no riču-rača un beidzot ar monopolu un Katanas ieceļotājiem. Var ņemt līdzi arī savu mīļāko spēli un iemācīt to spēlēt citiem. Otrdienās un ceturtdienās gaidīsim tevi birojā no 14:00 līdz 15:30.

Tas vēl nav viss, jo kā jau, iespējams, ziniet, šobrīd pie mums strādā brīvprātīgā meitene no Spānijas, kura piedāvā jauniešiem savas nodarbības, kā arī apgūt spāņu valodu. Brīvā laika nodarbībās varēs tuvāk iepazīt Spāniju un tās kultūru, kā arī vairākas lietas, kuras brīvprātīgā Anna pašlaik tur noslēpumā. Tomēr jau ilgāku laiku pazīstot viņu, varu apgalvot, ka būs interesanti. Šīs nodarbības notiek katru trešdienu laikā no 16:30 līdz 18:30 un ir bezmaksas. Tā ir lieliska iespēja ne tikai pilnveidot savas zināšanas par citu kultūru, bet arī iegūt jaunus draugus.

Un pēdējais - pie mums vari mācīties arī spāņu valodu! Un tas ir daudz interesantāk nekā skolā, jo nodarbības ir atraktīvas un humora pilnas. Turklāt tas viss tiek pasniegts jauniešiem draudzīgā veidā neformālā gaisotnē. Spāņu valodas nodarbībām ir divas dažādas vecuma grupas. 12-15 gadus veciem jauniešiem piedāvājam nodarbības otrdienās un ceturtdienās, laikā no 16:30 ( maksa Ls 0.60 par reizi vai 3 lati mēnesī), savukārt vecumam no 15 uz augšu, ceturtdienās 17:30 (maksa 0.60 Ls vai 2 lati mēnesī).

Ja tevi ieinteresēja kāds no piedāvājumiem droši nāc un piedalies. Nav svarīgi vai esi "Liepājas Jauno Vanagu" biedrs vai nē, šie piedāvājumi ir atvērti ikvienam.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti