Janvāris Tējas istabā

Vai Jaunais gads pienāca tāds, kādu gaidījāt? Droši vien jā, jo kurš gan cits, ja ne mēs paši, būsim tie, kas to veidos... Ar degsmi un aizrautību mundri liksim vislabākos nodomus un vēlmes kopā un - rau, mūsu gads būs tieši tāds, kā paši gribēsim.

Tējas istabā janvārī Jums būs iespēja apmeklēt pērļošanas, zīda apgleznošanas, dekupāžas un filcēšanas radošās darbnīcas. Turpināsies arī gleznošanas nodarbības gan ceturtdienās, gan sestdienās. Vēl ir iespēja bērniem sestdienās plkst 12:30 pievienoties gleznotājiem.

Tiek komplektēta arī šūšanas grupas.

Mēneša pēdējā piektdienā Tējas istabas dzejas vakarā ar savu dzeju, prozu un sarunām par jaunākajām un ne tik jaunām grāmatām viesosies literāte Andra Manfelde.

Tējas istabas veikaliņā Jums ir iespēja plašā sortimentā iegādāties pērlītes un rotu furnitūru, dažādas krāsas - zīdam, stikla un keramikas apgleznošai, kā arī akrilu gleznošanai. Piedāvājam filcēšanas materiālus. Ļoti plašā klāstā materiāli dekupāžai. Dzija, rotas, sveces, medus un tēja. Visu nemaz nevar aprakstīt, nāciet un apskatiet paši. Jums ir arī lieliska iespēja gaumīgi iesaiņot dāvanas.

Daudz var izdarīt, darot kopā, tāpēc nāciet pie mums ar savām vēlmēm un idejām - mēģināsim tās realizēt KOPĀ.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti