Izpārdoti visi "Labvēlīgā Tipa" jubilejas koncerti Liepājā

Liepājas Olimpiskā centra Kultūras daļa informē, ka visas biļetes uz grupas „Labvēlīgais Tips” 20 gadu jubilejas koncertiem, kuri LOC Rožu zālē norisināsies šī gada 26.oktobrī plkst.19:00 un 27.oktobrī plkst.15:00 un 19:00, ir izpārdotas.

Kā ziņo paši jubilāri, jubilejas koncertu programma sagatavota ar īpašu rūpību, no vairāk nekā 150 dziesmām, kas glabājas ansambļa pūrā, atsijājot aptuveni 30 pašas, pašas, pašas... „Omnibuss”, „Alumīnija cūka”, „Pīrādziņ, nāc ārā!”, „Lai”, „Koka klucis Konstantīns” un virkne citu megahitu savīsies krāšņā virpulī, kurš tikšot papildināts arī ar kādu pirmatskaņojumu.

Pašsaprotami, ka muzikāli vokālo pusi bagātinās vispusīgs šovs. „„Labvēlīgais Tips” neslimo ar mazummāniju,” ironizē grupas menedžeris Ģirts Lūsis. „Tāpēc esam sagatavojuši gan spožas gaismas, gan videoprojekcijas, gan krāšņus, īpaši šūtus tērpus. Sadarbojoties ar tehniskajām kompānijām GaCo un Videocentrs un personīgi Arti Dzērvi un Pēteri Ripu, kā arī deju grupas „Fandango” burvīgajām meitenēm, esam pavadījuši neskaitāmas spraiga darba stundas, lai radītu tādu izrādi, kas pārsteigtu pat pastāvīgos mūsu rudens koncertciklu apmeklētājus.”

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti