Ir izveidota pasaulē pirmā 360° virtuālā karikatūra

Interaktīvo risinājumu aģentūra BRIGHT sadarbībā ar karikatūristu Gati Šļūku ir izveidojusi pasaulē pirmo 360° virtuālo karikatūru par fotoradariem Latvijā – http://bright.lv/360tures/fotoradars/fotoradars.html.

"Ik dienas lasot jaunākās ziņas, pietrūkst pozitīvisma, tādēļ mēs domājām kā notikumus atspoguļot interaktīvi un ar nelielu humora devu. Un man šķiet BRIGHT komandai tas ir izdevies! Aktīvās diskusijas par foto radariem iedvesmoja mūs radīt jaunu notikumu atspoguļošanas veidu, kas ļautu pasmaidīt par situāciju vēl neredzētā un interesantā veidā," saka Bright mārketinga direktore Zane Šneidere.

Šī ir pirmā 360° virtuālā karikatūra pasaulē, kas veidota sadarbībā ar vienu no profesionālākajiem karikatūristiem Latvijā Gati Šļūku. Virtuālās karikatūras unikalitāte ir tā, ka skatītājam tiek dota iespēja piedalīties karikatūras atklāšanā, jo tieši rotējot panorāmu tiek nodots galvenais karikatūras vēstījums. Tādējādi karikatūra no parasta attēla kļūst par interaktīvu stāstu.

BRIGHT lauž stereotipu, ka virtuālā tūre ir mārketinga līdzeklis tikai dažās nozarēs. Jebkurš uzņēmums vai organizācija, kas vēlas sasniegt auditoriju un atstāt uz to efektīvu iespaidu, var lieliski izmantot 360° virtuālās tūres šī mērķa sasniegšanai.

360° virtuālās panorāmas ir unikālas, jo piedāvā ļoti plašas iespējas, kā interneta vidē attēlot dažādus objektus.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti