Iesaisties "Liepājas Jaunajos Vanagos"!

Šā gada 4. martā Liepājas Jaunie Vanagi rīko vērienīgas jauno biedru apmācības. Šādas mācības tiek rīkotas ne biežāk kā reizi 2 gados un ir paredzētas tieši jaunajiem biedriem, kas nesen ir iesaistījušies, vai tikai plāno iesaistīties organizācijas darbā.

Kopš pēdējām apmācībām ir pagājis jau vairāk nekā gads, un šā gada laikā ir notikušas diezgan būtiskas pārmaiņas, jo biedrību, pārsvarā mācību dēļ ir pametuši vairāki "vecie" biedri, savukārt klāt nākuši daudz jaunieši, kas jau paguvuši sevi apliecināt neliela mēroga pasākumos.

Lai veiksmīgāk varētu savas prasmes un iemaņas izmantot biedrībā, ir nepieciešamas apmācības. To laikā jaunieši iepazīsies ar Liepājas Jauno Vanagu vēsturi un neformālo izglītību, sapratīs kā pareizi plānot pasākumus, kā savai idejai piesaistīt finansējumu, kāda ir katra indivīda loma komandā, un kādi ieguvumi paveras darbojoties Vanagos. Apmācības vadīs biedri, kas visiem šiem procesiem ir izgājuši cauri, kā arī biedrības vadītāji. Uz doto brīdi ir pieteikušies 19 jaunieši. Tas ir ļoti liels skaitlis, tomēr esam gatavi arī strādāt ar lielāku cilvēku skaitu. Tāpēc, ja gribi iesaistīties Liepājas labākajā un lielākajā jauniešu biedrībā un iegūt jaunus draugus, zināšanas un pieredzi, esi laipni gaidīts šo svētdienu, 4. martā, Liepājas Jauno Vanagu birojā Klaipēdas ielā 96A. Apsolām, ka apmācības paies humora pilnā un konstruktīvā gaisotnē. Uzreiz pēc apmācībām jaunieši varēs iesaistīties dažādos aktuālos projektos. Mācību sākums plkst.11.00.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti