Iesaisties globālā video veidošanas projektā cīņai pret nabadzību!

Bērnu un jauniešu biedrība Liepājas Jaunie Vanagi piedāvā iesaistīties globālā projektā Volunteering Against Powerty (Brīvprātīgi pret nabadzību). Jaunieši no 12 valstīm strādās kopā, veidojot dokumentālu filmu, interneta dokumentālu un rokasgrāmatu kā mācību materiālu, cīņai pret nabadzību.

Vai tu vēlies iesaistīties šajā projektā - mācīties par video veidošanu, veidot savu video par nabadzību Latvijā, veidot interneta dokumentālu par Latviju, kā arī izstrādāt metodes rokasgrāmatai, cīņā pret nabadzību? Izveidotais video būs daļa no globāla interneta dokumentāla un mācību materiāls visā pasaulē.

Plānots noorganizēt 4 apmācības - par nabadzību Latvijā un pasaulē; par video veidošanu; par ideju izstrādi un situācijas izpēti; praktiskā nodarbība, nabadzības novēršanai, un regulāras tikšanās, kuru rezultātā taps video.

Ja tu esi vecumā no 15-25 gadiem un motivēts veidot video par nabadzību Latvijā, tad sūti savu motivāciju (pāris teikumos), kāpēc tu vēlies piedalīties šajā projektā, līdz 10.05.2012. uz e-pastu: ligad@inbox.lv, ar norādi VAP projekts.

Pirmā tikšanās: 14.05.2012. plkst.17 "Liepājas Jauno Vanagu" birojā Klaipēdas ielā 96A, ieeja no jūras puses.

Projekts Liepājā ilgs līdz augusta sākumam, jo 13. augustā Barselonā, mūsu veidotos video montēs kopā 12 valstu kopīgā video. Video prezentācija notiks oktobrī Briselē.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti