FOTO: Noskaidroti pieci šīs vasaras seksīgākie dibeni

Šovasar, pirmo reizi Latvijā kokteiļbārs Red Sun Buffet un žurnāls FHM noskaidros seksīgāko dibenu. Pieteikties varēja jebkura sevi mīloša meitene, kura lepojas ar savu augumu un sievišķīgajiem apaļumiem.

No visiem iesūtītajiem pieteikumiem, konkursa žūrija atlasīja piecas finālistes, kuras piedalījās vasarīgā fotosesijā Liepājas pludmalē. "Saule, jūra un skaistas meitenes! Kas gan vēl vairāk ir vajadzīgs vasarā!" smej bufetes mārketinga speciāliste Laura Stūrīte. "Šis konkurss ir pilnībā made in Liepāja, jo esam sapulcinājuši Liepājas labākos – stiliste Elīna Štobe, fotogrāfs Jānis Reinfelds, meitenes ģērbtas Liepājā ražotā Lauma Lingerie veļā. Un gala beigās vēl uzvarētāja dosies ceļojumā ar Liepājas tūrisma aģentūru "ApSauli". Finālistu vidū gan ir tikai viena liepājniece," stāsta L. Stūrīte.

Jau septembrī kokteiļbāra "Red Sun Buffet" lapā www.draugiem.lv/redsunbuffet būs iespēja novērtēt visas meitenes un balsot par savu favorīti. Uzvarētājas fotogrāfijas tiks publicētas žurnāla FHM oktobra numurā un viņa dosies braucienā ar tūrisma aģentūru "ApSauli".

Līdzīgs konkurss ik gadu norisinās arī Argentīnā, Mar del Plata pilsētā, kurā par pasaules seksīgākā dibena titulu sacenšas meitenes no visas pasaules.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti