Divas cīņas : "Liepāja" pret "Valmieru"

Sestdien, 13. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas divas spēles Latvijas Basketbola līgas ietvaros. Liepājniekiem šoreiz pretiniekos būs abas Valmieras komandas. LBL 1 ietvaros Liepāja/Triobet tiksies ar BK Valmiera, bet pēc tam LBL 2. divīzijā Liepājas Lauvas 2 eksaminēs Valmiera BSS komandu.

Abām Liepājas komandām šīs būs otrās cīņas Latvijas Basketbola līgas ietvaros. Kā pirmie laukumā dosies LBL1 dalībnieki – Liepāja/Triobet un BK Valmiera. Abām komandām pirmās spēles aizritējušas ar mainīgām sekmēm. Liepājnieki dramatiskā mača galotnē savu skatītāju priekšā piekāpās BK Jēkabpils komandai ar rezultātu 56:57, bet Valmieras komanda savā pirmajā cīņā izbraukumā itin viegli tika galā ar BA Turību – 93:73.

Abu komandu spēles vienmēr ir bijušas ļoti sīvas un principiālas, un domājams, ka izņēmums nebūs arī šajā mačā. Par valmieriešu pirmās spēles zvaigzni kļuva Jānis Bērziņš, kurš BA Turības komandā salādēja 28 punktus, uzbrūkot ar 100% metiena precizitāti un ļoti iespējams Bērziņš būs lielākais pretinieku bieds arī sestdienas spēlē. Mača sākums pulksten 15:00 un to tiešraidē translēs arī sportacentrs.com.

Uzreiz pēc Aldara Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas spēles laukumā dosies LBL 2 komandas – Liepājas Lauvas 2 un Valmiera BSS. Abas komandas savās pirmajās sezonas spēlēs ir cietušas zaudējumus. Liepājnieki ar rezultātu 67:87 piekāpās Rīgas Stradiņa Universitātes komandai, kura pašlaik atrodas LBL 2 līderu godā. Savukārt Valmiera BSS basketbolisti piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu Jelgava 2 komandai (43:92) un līdzīgākā spēlē tika kapitulēts arī saviem pilsētas kaimiņiem Vidzemes Augstskolai (67:79).

Kāda no komandām noteikti izcīnīs savu pirmo uzvaru šosezon un ļoti cerams, ka par to parūpēsies Liepājas jaunie basketbolisti. Spēles sākums pulksten 17:15.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti