Bērni līdz 12 gadu vecumam Latvijas labāko dejotāju koncertu varēs apmeklēt par brīvu

Sveicot skolēnus ar mācību gada noslēgumu un vasaras brīvlaika sākšanos, koncerta "Latvijas labākie dejotāji" organizatori dāvā lielisku iespēju bērniem līdz 12 gadu vecumam 2. jūnijā pulksten 18:00 LOC Rožu zālē apmeklēt koncertu pilnīgi bez maksas.

Jau pavisam drīz Liepājā norisināsies īsti svētki dejas mākslas cienītājiem – uz vienas skatuves kāps Latvijas vadošie dejotāji, kas pārstāvēs septiņus deju stilus un priecēs Liepājas pilsētas iedzīvotājus un viesus ar vēl nebijušu šovu. Bērni un to vecāki spēs ne tikai novērtēt profesionālas dejas mākslu un iepazīt tās kultūru, bet arī piemeklēt sev tīkamāko deju žanru.

Koncertā piedalīsies kā Latvijā, tā pasaulē atzīti augstas klases dejotāji: trīskārtējie Latvijas čempioni latīņamerikas dejās - Tereza Kižlo un Vjačeslavs Višņakovs, trīskārtējie Latvijas čempioni standtartdejās - Anna Vorončuka un Andrejs Rogovenko, pieredzējušākais Argentīnas tango pāris Latvijā - Margita Antonova un Zigmunds Āboliņš, Rokenrola pirmatklājēji Latvijā - Rūta Tetere-Bērziņa un Aivars Teteris, Latvijā un ārvalstīs atzīti Salsas dejotāji - Mihails Gubenko un Alina Pavlova, pieckartēja Latvijas čempione mākslas vingrošanā - Olga Gusarčuka un Stepa pamatlicējs Latvijā - Māris Pūris.

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam jāuzrāda personu apliecienošs dokuments pie ieejas.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti