Aija Andrejeva izdod jauno albumu un izsludina koncertu Liepājā

No vakardienas 15. maija, visās mūzikas tirdzniecības vietās Latvijā ir iespējams iegādāties dziedātājas Aijas Andrejevas (Aisha) jaunāko albumu Grāmatzīme. Lai prezentētu jauno veikumu māksliniece ir izsludinājusi koncertuzvedumu sēriju, kas tiks atklāta ar koncertu Liepājā, LOC Rožu zālē šī gada 22.septembrī.

Jaunajā albumā ir iekļautas 10 jaunas dziesmas latviešu valodā. Albums stāsta par mūsdienu dzīves ritmu, kur bieži vien mēs aizmirstam par patiesām vērtībām, kā draudzība, mīlestība. Strādājot pie jaunā albuma Aija Andrejeva ir atradusi savā balsī jaunas krāsas un dziedāšanas manieri, kas noteikti pārsteigs klausītājus.

Dziedātāja pauž patiesu prieku un gandarījumu par paveikto: "Ir pagājis pusotrs gads un mūsu GRĀMATZĪME ir taustāmā, skatāmā un baudāmā formā, lai to nodotu jums mani klausītāji".

Albuma "Grāmatzīme" producents ir Kaspars Ansons, skaņu režisors Krišjānis Geidāns, kā arī albuma tapšanas procesā piedalījās Jānis Holšteins Umpanis, Andis Grīva, Ivo Grīsliņš Grīslis u.c.

Biļetes uz koncertuzvedumu pieejamas visās Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti