Ārsts atsaka palīdzību bērnam 50

Aizputniece Inga Miezīte dalījās savā pieredzē par piedzīvoto Neatliekamās medicīniskās palīdzības punktā Aizputē, Pils ielā 3. Sieviete ir sašutusi par daktera un ķirurga Nikolaja Lidovska izrādīto attieksmi.Sieviete “Kursas Laikam”......

(Rakstā ir 2358 simboli...)

Lasīt visu rakstu...

Pievieno komentāru

Komentāri 50

Jauki

Nu nemaz jau tik slikts ārsts viņš nav,ir jāciena viņa vecums! un paskatieties paši,kur tad ir tā,ka pēc darba laika kāds strādā?! cienīsim ārstu par viņa paveikto darbu darba laikā!

pirms 4 gadiem, 2016.07.28 10:18

johaidī!

Kā tad, miesnieks - amputētājs. nevienam nenovēlu tikt zem viņa skalpeļa.

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 11:51

Viņa

Neviens nav gatavs bezgalīgi strādāt ārpus darba laika. Cienīsim netikai sevi, bet arī citus!

pirms 4 gadiem, 2016.07.28 13:59

frīdis......

Piedodiet, bet nepiekritīšu šiem izteikumiem – ārsts ir un paliek ārsts, jebkurā diennakts laikā, protams, ja viņš ir šīs profesijas cienīgs !!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.07.28 15:00

Frīda

Pag, jebkurā diennakts laikā bla, bla, bla .Cilvēks par SAVU naudu ieguvis izglītību, mācījies ļoti ilgus gadus un tad no viņa var pieprasīt darbu diennaktīm, bez atpūtas? Tad jau pažarniekam un policistam arī tāda pat misija - vai daudz tādus pazīstat, kam strādāt ārpus darba laika pienākas bez ierunām un atrunām. Ja daktera darbs ir tāda sviestmaize, kāpēc visi nestudē šajā cienījamā jomā.
Ir protams izņēmuma gadījumi, bet lielākoties Iedzīvotāji LAIKUs
nevēršas pēc medicīniskās palīdzības

pirms 4 gadiem, 2016.07.28 16:04

ugunsdzēsējs

Šito derētu pateikt kādam ugunsdzēsējam, ka viņam maiņa beidzas un aizbraukt prom, kad te dažam labam māja sviltu, tad Tu man vēlreiz savu DOMU pastāsti...

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 00:12

glābējs frīdai

Kad būsi ķezā, nesauc pēc palīdzības, kad atnākšu no atvaļinājuma, tad palīdzēšu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 09:39

Glābējiem un ugunsdzēsējiem

Nez vai skriesiet dzēst šķūnīti savā brīvdienā un jūs ar draugiem atpūtīsieties.

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 12:18

Silvija

Nenoniecinu ugunsdzēsējus, bet ir baigā atšķirība kādā kondīcijā jūtas ugunsdzēsējs pēc maiņas, kam ugunsgrēki ir reizi mēnesī un tad viņš nodod pa īstam. Pamatā viņš nav tik noguris, kā ķirurgs, kas visu dienu griezis un šuvis. Ja ķirurgs paņems pacientu ārpus darba laika un nokļūdīsies, tad tā pati mamma, kas tagad ceļ traci, par nepieņemšanu , sacels tādu šumu. Akūtos gadījumos jāvana ātrajiem!

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 16:32

Silvija

Man jau vecvecmamma teica: Ja kāpjot lidmašīnā, redzi, ka pilots ir saguris vai iereibis, nekāp! Ja redzi, ka ķirurgs saguris- nelien zem skalpeļa un arī savu tuvāko nepakļauj riskam! Tas nav tas pats, kas ar vanniņu sniegu vadāt!

pirms 4 gadiem, 2016.07.28 17:59

Murgs

Lidovskis N. nav nedz bērnu ārrsts ,ne dežūrējošais ķirugs, tā kā - piedošanu,Jāsaka liels liels paldies,ka vēl savos gados strādā. Visu cieņu,rokas nost no dr.Lidovska!

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 15:52

to murgam

Ja šis godātais ārsts ar šādu attieksmi izturas pret pacientu kuram nepieciešama palīdzība, un dakteris atradās darba vietā, tad darba laikā arī šaubos par kvalitatīvu pakalpojumu.

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 21:07

x0x0xox0x

Es gan domāju ka ārsts ir labs, bet nezveidojas kontakts ar vecākiem; Jo vecākiem vienm;er liksies, ka viņa bērnam(!!!) palīdzība vajadzīga tūlīt. Domāju, ja būtu situācija, kura varētu apdrtaudēt bērna dzīvību ,dakters reaģētu savādāk.

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 22:44

sponger

Palīdzību var lūgt un var pieprasīt.

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 22:23

vietējais

Tai māmiņai par meliem viss nāks atpakaļ, kā viņai tagad nav kauna dakterim acīs rādīties, prot tik kļauzot aiz muguras. Viņš šo māmiņu nav tanī dienā ne saticis, ne redzējis, kur nu vēl runājis, un traumpunktā, kas ir cita iestāde nestrādā, tādēļ viņam pat nav tiesības tur veikt kaut kādas operācijas-manipulācijas, jo pieņem poliklīnikā tikai caur reģistratūru un tad var atbildēt par savu darbu. Gan aizputnieki un apkārtējie drīz piedzīvos laikus, kad Aizputes poliklīnikā vairs nebūs ķirurgs, kas pieņem. Gribētu redzēt, vai kādā citā pilsētā, ārsts savā brīvā laikā skrietu uz citu medicīnas iestādi veikt operācijas, jo viņš pat nav tiesīgs to darīt, un tad ja, būtu neoficiālai manipulācijai sekas, tad atkal Miezīte kļauzotu. Lai Dievs dod viņai un viņas bērnam veselību, bet tādas lietas parasti nāk atpakaļ.

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 11:54

tak

Neatliekamais medicīnas dienests ir cita ārstniecības iestāde ar savu atbildību, ja Aizputes neatliekamās palīdzības punkts netiek galā, tad ved uz Kuldīgu. Māte pati atbildīga, ka nav izsaukusi Neatliekamo palīdzību, kas ir bez maksas, un bērnam sniegtu ātru un kvalitatīvu palīdzību Kuldīgā. Nav ko savu neizdarību uzvelt uz dakteri, ja pati novilcinājusi laiku. Interesanti, cik ilgi pēc traumas, māte griezās pie mediķiem, un kāpēc uzreiz nesauca medicīnisko palīdzību, pati pakļāva bērnu iespējamām sekām!

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:02

aizputnieks

un, ko tad žurnālists sagroza faktus un blamē dakteri, kurš visu mūžu godprātīgi strādājis, cik godprātīga ir tā kļauzotāja, vai varbūt kāds personisku iemeslu dēļ grib atriebties ar māmiņas rokām? Cik pretīgi ir daļa Latvijas cilvēku, ka tik kādam uzgāztu šmucspaini, un Kursas laiks par šim ķengām pelna naudu, kas jau ir netīra nauda, un pērkot šādu laikrakstu Jūs atbalstāt melu izplatību, kas jau ir pārpārēm!

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:15

sirdsapziņa

Derētu gan Miezītei, gan laikrakstam atvainoties cienījamam dakterim, kurš, esot pensionārs, vēl par kapeikām strādā, jo darbs viņam ir sirdslieta, un aizputniekiem nav jābrauc uz Kuldīgas vai Liepājas poliklīniku stāvēt rindā!

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:18

''skaisti''

Miezīte jau pēc tam poliklīnikā ar pierakstu vedusi bērnu pie Lidovska noņemt šuves un acīs dakterim neko nav teikusi, varbūt arī par šo vajadzētu viņai uzrakstīt un tomēr atvainoties dakterim. Kā viņa tagad šajā mazā pilsētiņā dzīvos un cilvēkiem acīs skatīsies, kur viņa pati strādā un cik labi veic savu darbu?

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:30

jurists

domāju, ka dakterim ir jāgriežas tiesā pret miezīti par neslavas celšanu, lai gan aizputnieki jau zina, cik viņš ir labs un godīgs dakteris, nostrādājis te visu savu darba mūžu un tagad ir pensijā, bet laikam aizputniekiem tādai kā Miezītei nepatīk, ka viņš kā pensionārs dažas stundas pieņem poliklīnikā, grib, lai citi pensionāri tagad braukā uz Kuldīgu vai Liepāju, kad vajag konsultāciju pie ķirurga?

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:34

cik pretīgi

ja nav par ko laikrakstam pelnīt naudu, tad lai uzraksta par Latvijas medicīnas problēmām, kur paliek ārsti un kur paliek nauda, kāpēc pēc studijām lielā daļa aizbrauc strādāt uz ārzemēm, kāpēc mēs esam, kur esam! Ir tik daudz problēmu Latvijā, katru dienu var uztaisīt garu garos problēmrakstus, bet nomelnot godājamus pensionārus - dakteri, kurš tika daudz dzīvības savā mūžā izglābis, ir vienkārši pretīgi!

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:41

varbūt

Miezīte varētu par dakteri izmācīties, un kad Lidovskis vairs nestrādās, būtu Aizputē ķirurģe un parādītu cik spējīga strādāt līdz 70 gadu vecumam!

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 12:45

Absolūts skats no malas

Mēs cepamies par kvalitāti mazajās lauku skolās, bet par kvalitāti mazās, reģionālās medicīnas iestādēs, kurās tik bieži sačakarē cilvēka veselību uz visu mūžu, mums, kā izskatās, nospļauties! Cik labi, ka kāds pensionārs vēl cēlsirdīgi strādā...

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 17:17

Gicis!

Lidovskis ir labākais ķirurgs kādu vien zinu.Cienu viņa darbu.

pirms 4 gadiem, 2016.07.30 23:06

aizputniece

Es par šo dakteri varu teikt tikai to labāko. Attieksme vienmēr ir bijusi laba. Un dakteris, lai viņam veselība ilgus gadus, sevi darbam atdeva visu. Visa viņa dzīve ir pagājusi slimnīcā, nodaļā. Arī daudzas stundas pēc darba, jo mazpilsētā jau dakteru nebija daudz. Tas ir jautājums,cik mēs esam spējīgi pensijas vecumā pastrādāt? Bet par šī ķirurga prasmēm un zināšanām varu teikt tikai to labāko. Un domāju, ka es nebūšu tāda viena pati.

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 12:31

Gerda Pētersone

Ļoti cienu Dr. Ļidovska darbu, zināšanas un profesionalitāti.

pirms 4 gadiem, 2016.08.02 11:58

DNS

Vai tiešām šajos laikos neatliekamās palīdzības darbinieks (ārsta palīga kvalifikācija/feldšeris) neprot sašūt pārsistu uzaci ?! Ar steigu jārīko šūšanas kursi, lai nav par katru skrambu jātraucē ķirurgs ! Varu apmācīt bez maksas ...

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 08:55

rezumē

pirmkārt, māte nav pildījusi savus pienākumus un pienācīgi pieskatījusi bērnu, kurš tā dēļ guvis sejas traumu un izkropļojumu, otrkārt, nav nekavējoši izsaukusi medicīnisko palīdzību, kas kvalitatīvi izvērtētu situāciju un aizvestu uzlikt kosmētisko šuvi, vai nozīmētu uz citu klīniku, lai būtu pēc iespējas mazāka rēta, jo tā taču ir bērna seja; treškārt, bāriņtiesai būtu jāizvērtē, kā šī mammīte pieskata bērnus, jo līdz 12 gadu vecumam vispār bērnus nevar atstāt bez uzraudzības, un kāpēc tika nogaidītas stundas un tikai tad meklēja mediķu palīdzību, kāpēc nav izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība? Ja dr.Lidovskis neoficiāli uzņemtos šādu kosmētisku operāciju un pēc tam paliktu rēta un sekas, tad atkal būtu kļauza! Kā šī Inga Miezīte var tagad aizputniekiem acīs skatīties, kuri zina Dakteri kā visu mūžu nostrādājušu Aizputē labu ārstu. Kas var pateikt, kas ir šī Inga Miezīte, lai arī visi par viņu zina, kur viņa strādā, kas ir viņas ģimene, kur strādā un cik labi strādā, jo tagad arī Lidovska tuvākie cieš no šiem meliem un sagrozītiem faktiem. Lūdzu par to uzrakstīt komentāros, lai mēs zinātu, kas ir šī Inga Miezīte, kura slikti pieskata bērnu un var nomelnot labu dakteri, kurš pat pensijā esot, palīdz aizputniekiem un apkārtējiem. Katru vasaru tūkstošiem bērnu gūst traumas, kurus vecāki nav pieskatījuši, vai tā I.Miezīte savu vainu vēlas novelt uz citiem?.

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 12:32

lūdzu

Kursas laiku un Ingu Miezīti ar tik pat lieliem burtiem kā virsraksts lūgt piedošanu Dakterim Lidovskim, un, ja tavs nav izdarīts, es ieteiktu tiem, kas zina šo labo dakteri, vairs nesponsorēt Kursas laiku, tas ir, šo laikrakstu nepirkt!

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 12:37

Innova

Par teksta saturu atbild katrs autors pats, na laikraksts.

pirms 4 gadiem, 2016.08.01 19:35

kas

ir Inga Miezīte un ko viņa un cik daudz savā dzīvē paveikusi, mēs gribam zināt?

pirms 4 gadiem, 2016.07.31 12:42

Citu datumu laikraksti

 • Remontē telpas un asfaltē ielas

  Jaundzimušo skaits liecina, ka Vaiņodes ielu un iestāžu remontdarbi nebūs velti.Šovasar remontdarbi notiek deviņos pašvaldības objektos, stāsta...

 • Liekam šķīvīti uz jumta! Lai pucē!

  Ceriņš saka – viņam no paša rīta esot sakritis uz nerviem kārtējais telefona zvans ar uztura bagātinātāju piedāvājumiem. “Nē, nu tā dāma jau laipna...

 • Dzīvnieku patversmju savādā komunikācija

  Solījums iespļaut sejā un izplūkāt matus; novēlējums sievietei nepiedzīvot savus mazbērnus – šāda un līdzīga satura draudi regulāri tiek publicēti...

 • 45 sekunžu laikā dzēš 84 dzīvības

  Nicas terorakta bilance ir skarba – 84 cilvēku dzīvības, tostarp desmit bērnu un zīdaiņu. 18 cilvēki, starp viņiem viens bērns, joprojām cīnās par...