Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien “Austras istabā” aicina uz tikšanos ar dzejnieci Lauru Andersoni

Sestdien, 12. janvārī, pulksten 16.00 radošajā telpā "Austras istaba" notiks ikmēneša tikšanās ar dzejnieku. Šoreiz viesos Laura Andersone un Jānis Rūcis. Ieeja par ziedojumiem, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.
Dzejas pasākumu veidotāja rakstniece Jana Egle stāsta: "Laura Andersone ir liepājniece. Dzeju raksta jau vairākus gadus, tomēr ne vienmēr rod sevī pietiekami daudz pārliecības, lai ar to stātos klausītāju priekšā. Vieglāk dalīties ir rakstiski, Laura saka kādā pasenākā intervijā. Taču viņas rakstītais dzejas vārds tik un tā ir pamanīts un runā pats par sevi. Laurai Andersonei ir publikācijas vairākos Liepājas kopkrājumos, laikrakstos „Kurzemes Vārds”, „Latvijas Avīze”. Laura ir Ventspils pilsētas literārā konkursa „Mani 725 vārdi Ventspilij” 2015. gada uzvarētāja, par ko saņēma Ventspils Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas speciālo balvu. 2016. gadā, izturot konkursu, kļuva par Latvijas Rakstnieku savienības atbalstītās Literārās akadēmijas studenti, apguva dzejas rakstīšanas procesa nianses pie Andra Akmentiņa, un Lauras dzejoļu kopa ir iekļauta 2016. gada Dzejas meistardarbnīcas noslēguma krājumā „Viena auguma septiņas formas”.
"Austras istabā" ar Lauru Andersoni tiksimies, lai dzirdētu viņas jaunāko dzeju un parunātos par Lauras dzejas ceļu – jau noieto un vēl ejamo. Noskaņu radīt palīdzēs Austrasbērns Jānis Rūcis, izpildot savas dziesmas ar Lauras Andersones dzeju."
Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.
Kultūras notikumus “Austras istabā” rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Radošā telpa “Austras istaba” atrodas mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3.

Pievieno komentāru

Kultūra