Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LMMDV Multimediju programmas audzēkņi ar labiem rezultātiem startē Valsts konkursā

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Multimediju dizaina programmas audzēkņi 14. un 15. februārī veiksmīgi startēja Valsts konkursā „Kustīgs attēls multimediju vidē" un izcīnīja godalgotas vietas. 

LMMDV Multimediju (MMD) izglītības programmas audzēknis Dāvis Kristaps Aigars ieguva 1. vietu un Franciska Anna Beļāne izcīnīja 2. vietu par video “mapošanas” uzdevumu, bet Līva Jēkabsone saņēma 1. vietu par konkursa mājasdarbu. Konkursā piedalījās arī Rūdolfs Kuncītis, taču šoreiz līdz godalgotām vietām nedaudz pietrūka, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Konkurss notika profesionālās kompetences centrā “Ogres tehnikums” un tajā piedalījās Latvijas profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņi. Konkursa tēma bija „Kustīgs attēls multimediju vidē”, tāpēc tajā ar dažādām radošām idejām piedalījās topošie multimediju mākslinieki, dizaineri un videooperatori.Divās konkursa norises dienās jaunieši veica radošus uzdevumus, piedalījās lekcijās un filmu skatēs. Paralēli norisinājās arī pedagogu seminārs par multimediju apguves iespējām profesionālajā mākslas un dizaina izglītībā.Konkursu katru gadu organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar partneriem un izglītības
iestādēm.

LMMDV izsaka pateicību Multimediju dizaina izglītības programmas vadītājam, pedagogam Jānim Jankevicam par profesionālo ieguldījumu audzēkņu gatavošanai Valsts konkursam un piedalīšanos pedagogu seminārā. Paldies visiem nodaļas pedagogiem par ieguldījumu audzēkņu profesionālai izaugsmei.

Pievieno komentāru

Kultūra