Liepājas reģiona mūzikas skolas pilnveido pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles iemaņas

Otrdien, 16. oktobrī, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) organizēja Liepājas reģiona mūzikas skolu profesionālās pilnveides kursus pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogiem un audzēkņiem. Visas dienas garumā norisinājās dažādas meistarklases.

Kursos piedalījās pedagogi un audzēkņi no LMMDV, Aizputes, Skrundas, Liepājas 2. mūzikas skolas, Nīcas, Grobiņas, Priekules un Kalētu mūzikas skolām. Audzēkņi pilnveidoja savas prasmes flautas, saksofona, obojas un sitaminstrumentu spēlē, informē  Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Profesionālās pilnveides kursi tika organizēti, lai dotu iespēju pedagogiem un audzēkņiem labāk sagatavoties Valsts konkursam pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē, kas norisināsies gada nogalē.

“Pēc garās darba dienas bija jau daži skolotāji, kas izrādīja interesi doties pie Liepājas, Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagogiem uz individuālām konsultācijām,” pēc pasākuma norādīja LMMDV izglītības metodiķe mūzikas izglītības programmām Sintija Pīrāga.

Kā turpinājums pilnveides kursiem sekos flautu dienas, kas norisināsies 2019.gada 11.janvārī. Pirmo reizi šajos pilnveides kursos pievienosies arī obojas spēles audzēkņi.

Meistarklases vadīja un konsultācija sniedza LMMDV pedagogi Agnese Buša, Uva Kalniņa, Uldis Locenieks, Valērijs Šestilovskis, Deniss Seimuškins, Kaspars Jekševics, Toms Jansons un Kristīne Varažinska.

Pievieno komentāru

Kultūra