Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz sezonas atklāšanu

Svētdien, 30. septembrī, pulksten 17 Liepājas kultūras namā "Wiktorija" Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz sezonas atklāšanas iestudējumu ”Ziedi” Sandijas Santas (ex. Kalniņa) lugai “Metāla ziedi”, informē Liepājas Neatkarīgā teātra valdes locekle Sinilga Ozoliņa.

Režisore Daina Kandevica izvēlējās Sandijas Santas (ex Sandija Kalniņa) lugu "Metāla ziedi", kurā aplūko mātes un meitas attiecības. Režisore īsi par lugu: “Katras sievietes mūža krāšņākie ziedi ir viņas bērni – arī ar mīlestību kopjami, audzējami, saudzējami un balstāmi.  Tas prasa daudz darba, savas sirds siltuma, turklāt ja vēl tas jādara vienai, bez vecāku atbalsta un bērna tēva gādības... Nav viegli. Izrādē mammas mēģinās rast ceļu  pie sava bērna,  bet meitas centīsies piedot un tikt pāri aizvainojumiem. Kura spers pretī pirmo soli - mamma vai meita? - izrādes gaitā interesē ikvienu skatītāju”.

Izrāde spēlēta lugas autores mājvietā Aizputē un Amatierteātru festivālā „Spēlējam, dancojam...” Auces novadā. Amatierteātra festivālā izrāde publiski tika prezentēta žūrijas komisijai, kuras sastāvā bija aktieris un režisors Jānis Kaijaks un režisore Dace Liepniece. Teātra jaunākajām aktrisēm Katrīnai Ziediņai un Katrīnai Annai Lieģeniecei, kuras atveido meitu Anniju, žūrija piešķīra diplomus par veiksmīgu lomas atveidojumu.

Izrāde otro reizi tiks rādīta Liepājā un mammas Dinas lomā pirmo debiju piedzīvos Sinilga Ozoliņa. Mammas lomā arī Ildze Matute.

Scenogrāfs Andis Strods, oriģinālmūziku sarakstīja mūziķis Ainars Pūpols, gaismas partitūru veido Dainis Roze. Izrādi vada Linda Kirknere un Kristīna Lauva, bet par dekorācijām rūpējas Kaspars Plauks, Ainars Krūms un Māris Matutis. Savukārt kostīmiem savu roku pielikusi Maija Drāzniece.

Pēc izrādes aicinām palikt visus interesentus, kuri vēlētos darboties Liepājas Neatkarīgajā teātrī un pārrunāt iesaistes iespējas.

Izrāde “Ziedi” tapusi ar Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.

Pievieno komentāru

Kultūra