Liepājas muzejs sadarbībā ar modes salonu rīko performanci apmeklētāju iedrošināšanai

No šodienas līdz nedēļas beigām Liepājas muzejs sadarbībā ar modes salonu "Inka Stils" rīko īpašu performanci, lai iedrošinātu apmeklētājus atkal klātienē baudīt mākslu un izzināt vēsturi, aģentūru LETA informēja muzejā.

Iestādē novērots, ka cilvēki pēc ārkārtējās situācijas ierobežojumu mīkstināšanas visai piesardzīgi apmeklē sabiedriskās vietas un kultūras iestādes, tostarp arī muzeju. Taču iepriekš maijs vienmēr kā Latvijas, tā ārvalstu muzejos ir bijis īpašs mēnesis. Šajā laikā muzejus parasti piepilda starptautiskās "Muzeju nakts" akcijas aktivitāšu baudītāji un dalībnieki, bet muzeju nozarē atzīmē profesionālos svētkus, pasniedzot balvas par sasniegumiem muzeja darbā, vēsta LETA.

Lai kliedētu klusuma sajūtu, Liepājas muzejs sadarbībā ar modes salonu "Inka Stils" īpašā performancē radīs ilūziju par bezrūpīgo laiku, piepildot muzeju ar manekeniem, kas būs ģērbti mūsdienu modes salona "Inka Stils" apģērbos.

Liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja vērot šo performanci bez maksas, ievērojot divu metru distanci. Ieejas biļete ir jāiegādājas, lai apmeklētu kādu no muzejā rīkotajām mākslas izstādēm.

Katrs no izstādītajiem tērpiem būs pieejams iegādei, tādējādi arī atbalstot vietējo uzņēmumu sarežģītajā pēckrīzes periodā.

Uzņēmums "Inka Stils" pastāv kopš 1991.gada.

Pievieno komentāru

Kultūra