Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas muzeja filiālē skatāma skolu jauniešu rokdarbu izstāde

No 2. līdz 30. maijam Liepājas muzeja filiālē ”Liepāja okupāciju režīmos” K. Ukstiņa ielā 7/9 apskatāma ikgadējā Liepājas skolu apvienotā skolēnu rokdarbu izstāde ”Mūsdienu sabiedrība un tradīcijas”, informē Liepājas muzeja filiāles vadītāja Sandra Šēniņa.

Izstādes darbi radīti 2018./2019. mācību gada mājturības un tehnoloģiju stundās. Skolēnu radošo darbu izstāde kļuvusi par labu tradīciju. Tajā skatāmi adījumi, tamborējumi, izšuvumi un pērļojumi, kā arī darbi, kas tapuši kokapstrādes tehnikā.
Katrs pedagogs ar radošu atbildību strādā, lai mācību process noritētu drošā un mūsdienām atbilstošā vidē. Liela uzmanība pievērsta arī tam, lai skolēnu radītie darbi būtu inovatīvi, mūsdienīgi un praktiski, veicinātu zaļo domāšanu un aktualizētu lietu atkārtotu izmantošanu ikdienā.

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes mājturības un tehnoloģiju metodiskais kolektīvs aicina liepājniekus, skolēnu ģimenes un Liepājas viesus vērtēt, priecāties par košumu un radošumu – kaķiem, zaķiem, koka maskām, zivīm, lādītēm, kā arī spilveniem, šallēm, apkaklēm un sapņu ķērājiem, ko radījuši skolēni savu radošo pedagogu vadībā.

Izstāde skatāma līdz 30. maijam. Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra