Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas muzejā atklās Agņa Šēra fotogrāfiju izstādi

Piektdien, 3. jūlijā, pulksten 17 Liepājas muzeja mazajā zālē tiks atklāta Agņa Šēra fotogrāfiju izstāde “Pieturpunkti”, kas tapusi, iedvesmojoties no ceļā nejauši sastaptiem cilvēkiem, situācijām un dabas ainavām.

Fotogrāfijās dokumentētas gan Liepājas kultūrvēsturiskās vērtības, pilsētvide, notikumi, gan arī daba un daudzveidība cilvēku portretos Latvijā un citviet pasaulē, vēstīts muzeja mājaslapā.

Projekta autors Agnis Šērs fotografē vairāku gadu garumā, un jau agrāk viņa fotogrāfijas ir pamanītas un novērtētas. Fotogrāfija ar liedaga saulrietā mirdzošajiem dzintariem rotā Liepājas vides reklāmas, Liepājas suvenīrus un tūrisma bukletus.

Šoreiz Agņa Šēra fotogrāfijas veidotas kā pieturas, kurās apstājas ceļotājs, ievērojot detaļas un fiksējot nejaušus notikumus, dabas parādības, cilvēkus, ietverot fokusā to pastāvīgo mainību un vienreizīgumu – putnus, laivas, jūras ņirboņu, vēsu sarmu, mirdzumu bērnu acīs.

Dodoties tuvākos un tālākos ceļojumos, notiek satikšanās, veidojas dialogi caur fotoaparāta lēcu. Agņa Šēra fotogrāfiju varoņi ir gan latviešu bērni, gan Kiprā sastapts padzīvojis vīrs.

Izstādes kurators ir fotogrāfs Eduards Zariņš, kurš foto meistarību ir apguvis Nīderlandē, Amsterdamas augstskolā un Arnhemas Mākslas augstskolā ar Performances novirzienu, padalījies vairākos kopīgos projektos ar Eiropas foto meistariem. Šobrīd Eduards Zariņš strādā ar individuāliem projektiem, instalācijām un individuāliem pasūtījumiem.

Pievieno komentāru

Kultūra