Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks muzikāla izrāde "Rīgas gredzens"

Šodien pulksten 18 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" notiks muzikāla izrāde "Rīgas gredzens", aģentūru LETA informēja SIA "Lielais dzintars" Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Santa Margeviča.

Izrāde turpina visā Latvijā plaši apmeklēto koncertuzvedumu ciklu "Latvijas gredzens", šoreiz - ar stāstu par Rīgu. Par Aleksandra Čaka, Ojāra Vācieša, Artura Maskata un Ulda Stabulnieka dažādo Rīgu dzejas, mūzikas un teātra valodā izstāstīs Andris Keišs, Jānis Strazdiņš, Latvijas Radio koris un instrumentālā grupa. Diriģents būs Sigvars Kļava, režisors - Viesturs Kairišs, vēsta LETA.

Koncertuzvedumu cikls "Latvijas gredzens", kas četros konceptuāli atšķirīgos veidos izstāstīja, izdziedāja, izspēlēja un izdejoja katram Latvijas novadam raksturīgo, guva plašu publikas atsaucību un deva impulsu diriģentam Kļavam veidot jaunu koncertizrādi par Rīgas savējiem. Izrāde atklās, kas ir tie dižie un romantiskie, kas veidojuši pilsētas neatkārtojamo seju, kas pārdzīvojuši, skumuši un cietuši par tās postīto godību un zudušajiem cilvēkiem, piedzīvojuši vēsturisku notikumu virpuļus un sapņojuši par ideālo nākotnes pilsētu. Vācieša un Čaka dzejas rindas atdzīvosies Maskata un Stabulnieka mūzikā, atklājot Rīgas centra spozmi, skaņu un smaržas, kā arī Pārdaugavas šauro, kluso ieliņu romantisko gaisotni, programmu ieskicē Margeviča.

Izrādes programmā iekļautas sen tapušās, kā arī pavisam jaunas Maskata kompozīcijas ar Vācieša dzeju - "Balto koncertu laiks", "Vecās Rīgas likteņdziesma", "Lietus romance", "Kaut ko klusiņām", "Liepziedā", "Varat raudāt varat smiet" u.c. Bulvāru lirika atklāsies Stabulnieka dziesmās ar Aleksandra Čaka vārdiem - "Rīgai", "Marijas iela", "Par tramvaja sliedēm", "Zviedru vārtu romance", "Vecā, sirmā Rīga" u.c. Muzikālajā izrādē īpašo 50., 60. gadu Rīgas gaisotni iezīmēs sieviešu vokālais ansamblis "Rīga".

Muzikālo izrādi "Rīgas gredzens" ar Liepājas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē SIA "Lielais dzintars" sadarbībā ar VSIA "Latvijas koncerti".

Pievieno komentāru

Kultūra