Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laura un Dzintars Vītoli sniegs koncertu "Austras istabā"

Ceturtdien, 24. janvārī, pulksten 18 radošajā telpā "Austras istaba" (Liepājā, Zivju ielā 3, mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā) notiks ikmēneša dziesminieku koncerts, kuru šoreiz sniegs Laura un Dzintars Vītoli. Ieeja par ziedojumiem.

Laura un Dzintars ir divi jauni, daudzsološi mūziķi, kuru sirds aicinājums, ikdienas darbs un prieks ir mūzika un tās radīšana. Abi jaunieši ir studējuši Londonā, kur absolvējuši Britu īru modernās mūzikas institūtu. Laura studējusi dziesmu rakstīšanu, bet Dzintars – radošo muzicēšanu un ģitārspēli. Pēc studijām abi atgriezušies mājās, Liepājā. Gan Laura, gan Dzintars strādā savā profesijā. Laura, būdama filmu un skatuves mūzikas komponiste, raksta mūziku pēc individuāla pasūtījuma, bet Dzintars ir pasniedzējs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā un kā ģitārists piedalās arī Liepājas teātra izrādēs. Abi aktīvi darbojas arī "Austras istabā" – Laura vada dziesmu rakstīšanas nodarbības un veido jaunradīto dziesmu satikšanos jeb ikmēneša "Dziesmu apļus", bet Dzintars pasniedz ģitārspēli individuālās nodarbībās, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Abi labi satiek ne tikai mājās, bet arī kopā radītajā mūzikā. Lauras sarakstītās dziesmas iegūst brīnumainu skanējumu Dzintara ģitārspēles prasmēs un abu vokālajās dotībās. Viņu radīto mūziku grūti ielikt kādā konkrētā apzīmējumā. Meditatīva un reizē spilgta, pieklusināta, taču pārliecinoša. Dziļa, klausāma un pavisam noteikti patiesi baudāma.

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Pievieno komentāru

Kultūra