Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Kursas Laiku" apbalvo akcijā "Latviešu valodas kvalitāte periodiskajā presē"

Valsts valodas centrā ar svinīgu laureātu apbalvošanu noslēdzās Valsts valodas centra rīkotā akcija “Latviešu valodas kvalitāte periodiskajā presē”. Tajā laureātu pulkā bija arī nedēļas laikraksts Lejaskurzemei "Kursas Laiks".

Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs Juris Jurašs un Latvijas Preses izdevēju asociācijas izpilddirektors Guntars Līcis ar apsveikuma uzrunām un atzinības rakstiem sveica periodiskās preses izdevumus, kuros lietota kvalitatīva latviešu valoda.

Šogad akcijā piedalījās 21 preses izdevums. Tika noteikti uzvarētāji katrā no šādām kategorijām: nacionālie laikraksti; reģionālie laikraksti; specializētie izdevumi; žurnāli, kas iznāk retāk nekā reizi nedēļā. Katrs no laureātiem saņem tiesības izmantot zīmolu “Laba valoda”.

Pateicamies Tieslietu ministrijai, Latvijas Preses izdevēju asociācijai un Kultūras ministrijai par sadarbību, kas nodrošināja raitu un sekmīgu akcijas norisi.

Laureātu saraksts:
Nacionālie laikraksti:

“Latvijas Avīze”.

Reģionālie laikraksti:
“Alūksnes Ziņas”;
“Dzirkstele”;
“Kursas Laiks”;
“Zemgales Ziņas”.

Specializētie izdevumi:
“Būvinženieris”;
“Domuzīme”.

Žurnāli, kas iznāk retāk nekā reizi nedēļā:
“Ilustrētā Pasaules Vēsture”;
“Ilustrētā Zinātne”;
“Leģendas”.

Valsts valodas centrs pateicas visiem, kas ciena un godā valsts valodu!

Pievieno komentāru

Kultūra