Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO.VIDEO: "Austras istabā" izskan Austrasbērnu vērienīgā koncertprogramma

Sestdien, 31. augustā, Liepājas radošajā telpā “Austras istaba” notika Austrasbērnu koncerts. Satiekoties Austrasbērniem no Liepājas, Rīgas un citām Latvijas pilsētām, “Austras istabā” skanēja gan Austrasbērnu pašu radītās, gan Imanta Kalniņa dziesmas ar Ainara Mielava un Vika vārdiem.

Jūlija beigās Ventspils novada Popē notika ikgadējais festivāls "Vārti", kura laikā Austrasbērni, leģendārās dziesminieces Austras Pumpures audzēkņi, draugi, domubiedri un ideju turpinātāji, sagatavoja un izpildīja vērienīgu koncertprogrammu, kuru tagad augusta izskaņā aicināja novērtēt arī Liepājā, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Radošajā telpā "Austras istaba" skanēja Arņa Miltiņa, Zandas Štrausas, Kristīnes Locikas, Jāņa Rūča, Janas Egles, Lauras Vītolas, Ulda Ozola, Pētera Draguna un Jāņa Vītola dziesmas, kā arī Imanta Kalniņa dziesmas ar Ainara Mielava vārdiem un plaša koncertprogramma ar dzejnieka Vika vārdiem.

Austrasbērni, kas pašlaik ir neformāls un atvērts ģitārspēles un draugu ansamblis, tiekas mēģinājumos reizi nedēļā gan Liepājā radošajā telpā “Austras istaba”, gan Rīgā Krišjāņa Barona muzejā. Austrasbērnu satikšanās mūzikā – koncerti un iknedēļas nodarbības tiek veidotas uz brīvprātības principiem. Tā kā šī radošā apvienība ir atvērta, ikvienam ir iespēja pievienoties, ja ir vēlme apgūt ģitārspēli un Austrasbērnu koncertprogrammas. Liepājā mēģinājumus koncertprogrammu apguvei ceturtdienās vada Simona Rača un Jānis Rūcis, bet nodarbības ģitārspēles iesācējiem pirmdienās – Inese Muižniece.

Video no koncerta skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Kultūra